bugün

imza: bir tirrek
180in altındaki erkekler.

naim süleymanoğlu, halil mutlu gibi dolaşıyolar ortalıkta canımı sıkıyolar.
Okudum. Tamamen saçmalık. Bilimsel bulgulardan uzak bir yazı.
170'in altındaki arkadaşlar abartmasalar... Yani, bir pitbull la aynı görsele sahip olmak sizi çekici yapmıyor güzel dostlar.
boyu 1,50 olan erkekler yapmasın. tamam ben de kısayım ama vücut geliştirmeye çalışmıyorum. sonra çok tuhaf gözüküyor kısa insanda, tamam çok da yapmak istiyorsanız bari o kadar şişip protein tozu aminoasit falan yutmayın bari. komik oluyor, ay ben gülerim.
spor yapmadan önce başlık sahibi arkadaşa soruyosunuz tamam mı gençler?
Bütün erkeklerdir. Dünya'da, memlekette, ya her şeyi geçtim kendi evinde bile geliştirecek milyon tane şey varken, etle meşgul olmak niye? Tarihini bilmez, kültürünü bilmez, kalitesiz, anne baba bilmez, disiplinsiz ama vücut geliştirme peşine ömrünü tüketir. Evladım spor yap spor!
175 ve aşşağısı erkekler.
Tirrek yaa öyle bi yazmışsın ki senin yazdığını farkedene kadar neredeyse ciddiye alacaktım.testosteron gelişim falan iyi sallamışsın. Allah canını almasın.
Pump yapmak nedir amk..4 yıldır spor salonuna gidiyorum böyle aptal terim kullanmadım..salak mısınız..daha pre-intermediate olmayan ingilizcenizle artistlik yapmayın amk
kısa boylu hemcinslerime sesleniyorum ( bende dahil ) fıçı üretme işini yapan bir sürü fabrika var en iyisi uzak duralım.
Beynini geliştirmeden kaslara yoğunlaşan erkekler.
Zayif olan erkekler kesinlikle yapmasin once kilo alin sonra yapin mk.