1. 1.
  ask jeeves com. tam adresi http://www.ask.com dur. sorduğunuz soruya cevap bulma yöntemiyle arama yapan bir arama motorudur.
  1 ... imac
 2. 2.
  Amerika çapında en fazla kullanılan dördüncü büyük arama motoru olma özelliğini barındıran Ask.com, standart olarak 10 mavi bağlantıdan oluşan sonuç ekranında bazı değişikliklere gitti. Google'ın önümüzdeki günlerde yapacağı geçişi hatırlatan bazı yeniliklere daha önce adım atan Ask.com, yeni hizmetinin altyapısı, tanıtımı ve görünümü için 100 milyon dolarlık bir para harcadı.

  Ekranı üçe bölen arama sonuçlarında standart linkler orta kesimde yer alırken, sağda bloglar, videolar, fotoğraflar, alışveriş ve haber sitelerine bağlantılar yer alıyor. En sol sütun ise arama sonucunuza yakın anahtar kelimeleri listelerken arama işlemini genişletebilmenize olanak sağlayan bazı bağlantılar da içeriyor.

  Arama özelliklerinin halen 1996'dan kalma görünümle yapıldığına dikkat çeken şirket yetkilileri, artık yeniliğin kaçınılmaz olduğunu ve sitenin bu halinin daha fonksiyonel bir şekilde kullanıcılara hizmet vereceğini ifade ediyorlar.

  kaynak : http://www.chip.com.tr/konu.asp?id=3841
  ... kumsaldaserapgorenadam
 3. 3.
  sahibi olduğum site. gelirleriyle yaşamımı idme ettirmeye çalışıyorum işte...
  2 -1 ... ask
 4. 4.
  ettiğim küfürün haddi hesabı olmayan site. allem ediyor kallem ediyor ve yine karşıma çıkmayı başarıyor. açılmayan bir site olduğunda otomatik olarak ask.com başlığı altında bir sürü site linki görmekten gına geldi diyebilirim. tüm site engelleyici vs rağmen yok yok yok. bulamadım arkadaş bir çözüm. şu siteden kurtulamadım. porno sitelerin attığı spylar bile bu derece etkili değildir. adamlar hakikaten işini iyi yapmış yapmasına da bu derece sülalenizi ortaya atmaya değer miydi be abilerim?
  1 ... lynx
 5. 5.
  lanet ötesidir.
  ... ceterelealtdeleteenter
 6. 6.
  (bkz: ask toolbar)
  ... delicious
 7. 7.
  bi bitmediniz arkadaş dedirten sitedir.
  ... at adam