Asena yı tanımam etmem medyadan takip ettiğim kadarıyla pek de sevmem ama aynı şeyi başkası yaptığında da aynı tepkiyi verseniz keşke..

Kardeş payı dizisinde ahmet kural da söylemişti bu sözü ben onun başlığını ahmet kuralın itin götüne sokulduğunu görmedim.. üstelik bu foto onedio nun bi içeriğinde vardı onedio içinde aynı başlığı açtığınızı görmedim, bu yılların esprisi ve pek çok komedi sayfasında kullanılmış bir şeydir ben onlar hakkında da başlık açıldığını görmedim.. ya herkese eşit olun ya da kendinizin de gördüğünüzde güldüğünüz bir konuda başkalarını yargılamaya kalkmayın.. sabit fikirli olun.. götünüz başınız oynamasın..

edit: https://www.youtube.com/watch?v=mkkLIQarMUw
bir tane kars kaşarı fotoğrafı paylaşsana be hayko sen de. ah ben olacaktım yedi düvele rezil rüsva ederdim onu.
Yukselen ven degilim alcalan duvarlar.
insan başkasıyla dalga geçmeden önce kendi sıfatına bakar bi. hayko cepkin'deki adamlığın onda biri var mı acaba bu tost peyniri hanımefendide.
o*uspu olduğunu kanıtlama çabasında olduğunu gösterir.

edit: hahahah. ne kadar komik değil mi? gözü kapalıymış bak. ulan 5 yaşındaki çocuk gülmez buna. bari mizahın iyi olsa amk o*uspusu.

edit2: ben kendim onedio gibi gerzekçe bir sitede takılmadığım için bu fotonun orada paylaşıldığını görmedim. eğer görse idim onedio hakkında da iki çift laf ederdik yani.