bugün

kendini o gün için; kötü, uğursuz, hayattan bezmiş bir şekilde hissedip de hayata küçük bir çalım atmayı amaçlayan insandır kendisi. belki giriş katında indikten sonra kendisinden sonra binen insanın çaresizlik içinde son kata çıktığını göremeyecektir, ama kendisini iyi hissedecektir büyük olasılıkla. ha bu hazzını engelleyebilecek birkaç sebep vardır elbette ki. nedir bunlar;

1) hastane, otel gibi noktalardaki akıllı asansörler.
2) asansörden indikten sonra etrafta kimsenin olmaması, asansörün boş bir şekilde 8. kata doğru yol alması.
3) asansörde bu sadistliği yapacak elemandan başka kimsenin de olması, ikisinin de giriş katta inmesi.
asansörden çıktıktan sonra eğer bir şey unuttuğunu fark ederse mal mal asansör bekleyecek olan insandır.
birde inmeden önce son katın düğmesine basarsa ve başkaları üst kata çıkmamak için STOP tuşunu kullanabilirler oda çalışıyorsa.
müsriftir.
evi 8. katta olan insandır.
önce 8. kata basacak ki evinin olduğu kata gelebilsin ve asansörden inebilsin.

neden düz mantık düşünüyoruz ki illa asansörden aşağı bir kata inilip mi dışarı çıkılır.

öptüm.
hayatın içinde böyle küçük ibnelikler benim aklıma neden gelmiyor ya? Kim bilir daha neler yapıyorsunuz...
Erşan kuneri:Yaz oğlum asansörde sevişenler.

Faruk:Ay da sevişenlere ne oldu.

Erşan kuneri:sen beni batırmak mı istiyorsun ?.
perpadaysa giriş katına basmıştır. darwin ondan razı olsun.