bugün

evet efendim!

dairesinden çıktıktan sonra, 2 dakika sonra sokağa çıkmayı beklemeden asansörde sigara yakan, bencil, saygısız medeniyetsiz orospu evladıdır.
asansörde osuran or*spu evladına oranla, or*spuluk oranı biraz daha az olan or*spu evladıdır.
dua etsinki senin amcaoğlundur yoksa ondan ala o*ospu çocuği olmaz. *
bu iki kelimeden oluşan küfrü ve yüz kızartıcı sıfatı asla ve asla haketmemiş bir evlattır. bu kadar şiddetli nefret söylemine gerek yoktur. Orjinal orço ya haksızlıktır.
denk geldiğim kişidir. asansörde ben varken sigara içiyor, "abi yapma etme düşün şimdi elektrikler kesilse gebeririz" dememi sallamıyor, benim de hayatımı tehlikeye atıyor, tam bir orospu çocuğudur, katli vaciptir.
daha kötüsü asansörde osuran hayvan yavrusudur.
asansörde dövülmesi vacip orospu çocuğudur.
anasının amına kadar yolu vardır.
Sigara götünde söndürülmelidir.
(bkz: amın oğlu esteban)
asansörde aynaya kusan orospu çocuğundan bir nebze iyidir. 1 ay boyunca asansöre binemedim. 7 katı merdivenlerle inip çıktım o orospu evladı yüzünden.
şu şekilde ve ya bu şekilde ders verilmesi gereken adamdır.

http://www.youtube.com/watch?v=0_7Ac_AInC0
Ya allah aşkına !! Burdan binadakilere sesleniyorum . Şu sigarayı bir dakika sonra yaksan azina s.cmazlar . Biraz sabret allah aşkına !!!
annesini zerre kadar sevmeyen, onu düşünüp değer vermeyen insandır.
hadi 55 katlı apartman olsa asansörle aşağıya inmesi 3-4 dakika sürer. bu süreyi bekleyemeyen, kapalı ortamda sigara içen, kendinden sonra o kutuya binenlerin üstünü başını kokutan insan da sülalesine edilen küfürleri hak eder kimse kusura bakmasın.
Bu balgam atığından bizim apartmanda 1 adet bulunmakta.Siirtten şehre inen bu sonradan görme ayı karşı komşu olan 90 yaşındaki teyze kendine şikayette bulununca sanane bunak demiştir.bu ayı aynı zamanda arabayıda yanındaki arabanın kapıyı açamayacak derecede park eder ve arabasını koskoca sitede bloğun önüne çekip yıkar.
asansöre kusandan iyidir. işeyeni de görmüştüm, evet.