i.ETHEM ULAGAY ilaç firmasının geçen yıl piyasaya sürdüğü bir agrı kesicidir.
ne apranax fort ne majezik ne vermidon hiç birinin geçiremediği ağrıları kısa sürede geçiren cankurtarıcı ilacım. *
deksketoprofen trometamol içeren kısa sürede etki eden ağrısı kecisi.
kesin olmamakla birlikte ilacı aldıktan 8. dakikadan sonra etkisini gösteren güçlü ağrı kesici. fiyatı :11,63 YTL dir.
özellikle diş hekimlerinin hastalarına yazdığı mükemmel ötesi ağrı kesici ilaç. diş ağrınız varsa bir tane için bundan, 15-30 dakika arasında etkisini göreceksiniz.*
analjeziklerin tümüne anal yapma gücüne sahiptir. kraldır, padişahtır. alayına gider, isteyene duble gider.
muhteşem bir ağrı kesici diye tanımladığımız apranaxtan daha etkili bir ilaçtır.
15:49 da aldığım anda gözlerimi çıkartıcak boynumu kopartacak kadar olan ağrıyı şu an itibariyle ki 16:02 ye tekebül etmekte saatler, oldukça hafifletmiştir.bir beş dakika sonra normal hayata döneceğimi hissettmekteyim..
her bir tableti 25 mg deksketoprofen içeren selektif siklooksijenaz enzimi * inhibitörü ilaç.
ilaç gibi ilaçtır.
saatlerdir çektiğim diş ağrısını söküp atmıştır, tavsiye edilesidir.

teşekkürler arveles.
etkili bir ağrı kesicidir.majezik'e süper diyenler henüz arveles'le tanışmamış kişilerdir.
yıllardır ilaç piyasasındayım bir defa dahi övgüsünü duymadığım ancak bu başlık altında yüceltildiğini gördüğüm antienflamatuar grubunun en marjinal kalemi.

gençler, nöron ve aksonları en hızlı uyuşturan bu ilaçtır, doğrudur. unutmayın ki, tepkisel reaksiyonlarınıza en zararlısı da bu ilaçtır. kullanımınız süreklilik arzetmesin. doğal sigara gibi bu meret. aman diyim.
Kas ve iskelet ağrıları, dismenore, diş ağrısı, postoperatif agrı gibi hafif ve orta şiddetteki ağrıların semptomatik tedavisinde kullanılır.
şu an eksikliğini çok hissettiğim bir ilaçtır. anında etki eden, piyasadan kalkan gelonidadan sonra en çabuk ağrıyı geçiren ilaç.
baş ağrısına , diş ağrısına birebir iyi gelen ilaç.
içtikten 5 dakika sonra etkisini gösteren ilaçtır. günde 3 majezik alan bünyemin bağışıklık kazanması sonucu başvurduğum, diş ağrısını anında kesmiştir.
muhtesem ötesi bir ilac. sabahin köründen beri bni ciglik attiracak duruma getiren bas agrimi 6 dakikada gecirdi. tip mucizesi budur iste!
gerçek anlamda bir ağrı kesicidir. diğer ağrı kesici ilaçlar gibi değildir, bir tane içtikten sonra ikincisine ihtiyacınız kalmaz. ancak yan etkileri çoktur. her baş ağrısında alınması tavsiye edilmez.
oldukça etkili bir ağrı kesicidir. özellikle baş ağrısı içi alındığında kısa sürede ağrıdan eser kalmaz.
ağrıları anında kesen ilaç.

senin ben ağzını yirim. seni üreten, seni piyasaya süren adamın taşaklarını yerim. nasıl bir şeysin lan sen. sabahtan beri harıl harıl aradım, buldum ve artık kuş gibi hafifim. diş ağrısını anında yok ediyor.

not: seni sikerim ya çok tatlısın gibi bir şey oldu kusura bakmayın.
birçok ağrı için son derece faydalı olan ve şu an çekmecemde olmadığı için oldukça eksikliğini hissettiğim ilaç.
12 saat once almama ragmen yaratigi uyusukluk ve bas donmesinin hala gecmedigi bir daha asla icmeyecegim agri kesici.
dün bundan 3 tane içtim 2 saat arayla filan. ağrıda azalma bile yapmadı. bir majezik değil.
miğde problemi olup, ağrı kesici alamayanların yoldaşıdır. Miğde de ağrı yapmaz.
artık bir tanecik ilacım o benim. prespektüsü kolum kadar ama anında etki gösteriyor, ki ben normalde apranax fort'u 2 kere alan bir insanım 500 mg lık olanını. bu harika bişeymiş. bulanı bulun getirin bana.