bugün

mükemmel bir icat.

uslanmaz yazarların uslanması, uslanan yazarların sevilmesine yönelik süper bir çalışma.

dabbet-ül-arz!
çaylaklık süresinin tekrarlarda artacağini anlatan birim.

(bkz: 19 temmuz artan caylaklik muhtirasi)
sözlükte göze batılmaması gerektiğini anlatmaya çalışan yeni bir gelişme.
önceki çaylaklıklarınızı es geçmeyen, değerlendirme yaparken onları da göz önüne alan yeni çaylaklık uygulaması.
"ayağınızı denk alın" konulu bildiri.
düdük çalan hödük gibi başlıkları artık görmeyeceğimizi müjdeleyen haber.

(bkz: başlık açarken hakaret etmek)
yazarlara; gece yarısından sonra bildirilen, çaylaklık cezalarının katlanarak artacağı haberi. entry girerken, bir değil, on kere düşünme devrini başlatan ve olumlu karşılanan karar.
kaliteli entryler girilmesi için uyarı. ama biraz sert..
(bkz: göte giren semsıye acılmaz)
çaylak olmaktan zevk alan yazarların kabusu, diğerlerinin perisi. uç küçük pericik uç!
neye göre arttığı merak konusudur. eğer memur maaşına endeksliyse korkacak bişey yok, eğer milletvekili maaşına endekliyse üç buçuk attırır.
sözlükteki disiplinsizliği ve forum tarzı mesajları önlemeye yönelik gelen bir uygulamadır. çok yerinde olmuştur.
dingonun ahırına dönme yolunda hız alan sözlükte artık bazı katı tutumların sergilenmesi gerektiği konusunda uyanan moderatörlerin olumlu işi.
sosyal tespit yazarlığı ,
dur şunu yazayım bak nasıl ilgi çekicem yazarlığı,
magazin manşeti yazarlığı...

gibi kategorilerin kökünü alıp, eline vermesi muhtemel yepyeni sistem.

(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
(bkz: alkış)
sözlük için hayırlı bir uygulamaya verilmiş isim. bl vermiş.

git 3 gün çaylak ol. kankilerine ağla, çaylak oldum hebeee de, başlık altın şişsin. geri gel küfret bu sefer 5 gün ol, geri gel 2 gün akıllı dur. sonra gene bir şey yap 7 gün. vs.

sık çaylak olma hastalığına yakalananlar için bire bir. (iyi de ben niye mod ağzıyla konuştuysam)*
elektronik muhtıra.
en azından anlatım tarzına taraftar olmadığım, bildiri de geçen tehditlerin en ufağı 'artan çaylaklık'. moderatörler değişiminin sözlüğünün yönünü de değiştirmek olduğunu da rahatlıkla gözlemleyebilmemize olanak sağlayan durum.
tehdit, hoş değil!
teoride harikalar harikası, pratikte başarısı (önce bi) görülmesi gereken uygulamadır.
sozluk kalitesini artiracak olan adimdir.
gelişmeler bölümünde gözükmesi itibariyle sol frame'i yavaşlatmış bildiridir.. uslubu tartışılabilir ama yerinde müdahaledir..
aylardır beklenen hadisedir..

moderatör beni 3 günlük çaylak yap, 3 gün yetmez 5 gün yap, 5 de yetmez 3*5 gün yap, 3*5*3*5 gün yap...

(bkz: ohh yarasın tosunuma)
hiç bir şekilde işe yaramayacak olan faşist uygulamaların sonucudur.çaylak olanlar entry yazmaz.yazsada öylesine yazar.uğraşmazlar yani çaylaklar.sklemez sözlüğü felan çaylak kişisi. * *
geceyarısı mizahi bir üslupla bildirilmeye çalışılan gelişme..
gerçekten çok sıkmıştı bu hep aynı süre çaylak olmalar.. çok iyi gelicek bize..
içeriği olumlu olsa da tavrı ve dili * sert olmuş gelişmedir. *
çarpılarak büyümesi söz konusu olan güzel uygulama.
(bkz: yönetim af çıkaracakmış diyorlar)*
caylak kartı olanlara mükemmel avantajların beklediği sistem. artan caylaklık sizde deneyin.