bugün

Spiker kabinine yakın bir yerden sürekli fuckin Manager, bastards falan diyen, muhtemelen sarhoş, tatlı bir ses tonuna sahip amcadır.

ingilizce küfürlere sansür uygulamıyor trt.

Edit: adam trt yi ve Ömer üründül ü tek başına sürklase etti lan resmen.
o ses benimde dikkatimi cekti. fuck li muck li konusup duruyor adam. maca renk katiyor.
(bkz: Turkish cunt)

amk ne sövdü orospu çocuğu swh.
O sesi duyan tek ben olmadığım için sevindim. iyi ki varsınız.
Kafa siken taraftardır bi susmadı.
Art arda 7-8 kez fuck of demesiyle yarmış bir dayı.
messi gelecek ananizi sikecek orospu çocuğu.
yıllarca bizi "ingilterede ayağa kalkanı bile staddan atıyorlar" diye uyutmuşlar, adam 38 dakikadır hiç durmadı, bir görevlide çıksın adamı atsın uluslararası yayın bu yahu.
Yalnız adam Cüneyt Çakır dan ötürü,alayımızın sülalesine koydu az önce.

Şivesini siktiğimin kuzeyli ingilizi. En büyük liverpool ulan!
Halen saydırmaktadır kendileri.
lanet olsun sana cuneyt çünkü senin annen de lanetliydi !
Adam hiç durmadan sövüyor. 90 dakikada en çok küfür eden adam olarak Guinness rekorlar kitabına girebilir.
Cüneyt Çakır'a hep aynı şekilde söven f**king Turkish c**t cümlesi ile yayını şenlendiren güzel insan. Başka kanalda olsaydı herhalde ceza aldırırdı bu abimiz.
Yıllardır binlerce taraftarı dinden imandan eden türk hakemlerini 10 dakikada çözmüş taraftarıdır.
stad yakinida pub' lardan birinde icip maca gitmis, karisi sisman ve cirkin, cocuklarindan bir bok olmayacagini bilen bir amcadir. hep ayni iste.
http://alkislarlayasiyoru...ufur-eden-esrarengiz-adam
mondragona küfür eden adamı hatirlatmistir.
Spikere de sonunda isyan ettiren abimiz. ikinci yarıda da küfretmesini ve gecemize renk katmasını bekliyoruz.
Temsili

görsel
Lanet olsun ki uyarmışlar. ikinci yarı bu dayıdan mahrum kalacağız.
Ses kablosunu kopardı galiba şimdi de.
pis ingiliz.
Sesi duyulmuştur. Oh be rahatladım lan, bir an ciddi ciddi staddan çıkarttılar sandım.
(bkz: where are you marshall)

mikrofonu mu yuttun naaptın amk
kamooonn!
güldürmüştür.
Adama sakin olmasını soylemisler, halbuki maça renk katıyordu çılgın dayı.