doyumsuz insan davranışıdır. arkadaşın "sevgilisi" olarak telaffuz edilmesi bile doğruluğunu yitirir bu insanların davranışları yüzünden. en kısa zamanda bulunduğu çevreden tekmeyi yiyecek insandır.
biraz önce en yakın arkadışımın sevdiği kişinin beni sevdiğini öğrendim.konuşmalarından anlamalıydım.arkadaşımın anmadığını umut ediyorum.
bu durum genelde bayanları dünyanın en mutlu insanı yapmaya yetebilir,bir yandan kız arkadaşına içten içe üzülürken diğer yandan da seçilen hatun olmanın garip sevincini çok ta güzel yaşar..
Bize niye asiliyor? Asilirsa size asılsın dedirtcek türden bir Durumsal.

Oldu di mi? Formata uydu.
Böyle bir durum varsa ve eminseniz direk arkadaşınız ile paylaşmanız gereken garip ve bir o kadar da üzücü bir durumdur.Kimse arkadaşınız kadar değerli olamaz hele ki size bu şekilde yaklaşan bir insansı yaratık aynı şekilde sizi de aldatır %100 !
arkadasliginizin sinanacagi durumdur. genelde arkadaslik kotu sonla biter yahut hirpanalir. evlerden uzak.
siz de onun sevgilisine asılır ödeşirsiniz.
iğrenç bi durumdur. Dünyada başka insan kalmamış gibi onun bakışına kanmak daha iğrenç bi durumun filizlenmesine yol açar. Her asılana aşık mı olunur.
Genelde kız arkadaşlar arasında vuku bulan hadisedir.
başıma gelen fantastik olay.

ulan bir de arkadaşım yanında ona rağmen bu nasıl iştir yahu.

kadınları anlamak zor.
Arkadaşınıza bahsederseniz. Yanlış anlamasından kaçının. Onları ayırmak istediğinizi düşünür.
hiç etik olmayan bir hadisedir. arkadaşınıza bahsedin ki o zihniyette bir insandan tez zamanda kurtulsun.
Al sana beladır.
Siksen olmaz, sikmesen olmaz.
Akşama iş olduğunu gösterir. Yemeyenin malını yerler. Evet.
tövbe başıma daha neler. olmaz öyle bir şey ağa.
ikinci gün eve atıp vurduğum kaşardır. Hiç acımam yani.
Kaşınanı kaşıyın arkadaşlar.
sözlükçülerin hayatlarındaki eksikliklerin ve ilişkili fantezilerinin ucu bucağı yok. eğlendirici.

herkes bana aşıktı ama asılmazdı. nedendi bilmez idim.

evet.
bu hafta iki kere başıma gelmiş olay.

benim bir kuzenim var; özgüveni tavan, yakışıklı, kızlarla arası iyi bir tip.
internetten de bayağı kız düşürüyor.
ben de onun tam tersi; asosyal, en son 7 yıl önce sevgilisi olmuş bir tipim.

neyse kuzenim bu hafta internetten düşürdüğü kızlarla buluşacaktı beni de biraz açılayım tecrübe kazanayım diye yanına çağırdı güya... ama her iki durumda da kendisi yanımızda misafir durumuna düştü. inanın şerefsizliğimden değil hatta durumdan çok rahatsız oldum ama olay şu;

tesadüfen iki kız da eğitimli kızlardı. benim kuzen ilkokul mezunu ben de üniversite terk...
okuldan bağımsız olarak normalde de çok okuyan biriyim, belgesel, dizi , film falan takılan biriyim.
ister istemez bu olay konuşmalara yansıdı.
bir konudan bahsediyoruz bir bakmışız bizimki dışta kalmış, defalarca aynı olay olduktan sonra eve döndük bunlardan biri benim kuzene mesaj atmış (beni kastederek)"nasıl benden memnun kaldı mı ? arkadaş olarak yani..."

bu ne biçim soru lan, memnun kalsam ne olur kalmasam ne olur.
(bkz: ortam insanı)
Karaktersel sorunları vardır evlerden ırak.
başıma gelen hede. arkadaşın da çok taşaklı bir çevresi vardı. daha doğrusu arkadaşımın arkadaşıydı. kızın tam eğlenilecek bir beyni vardı. güzeldi de. ama dediğim gibi götüm çıkmadı. ben de reddetmek zorunda kalmıştım.