bugün

recep ivediğe göt yara yara gülen, atalay demirciyle sandalyeden düşen var bu ülkede. bence şansını zorlamasın kimse, bu program dünyanın en komik programı elbette değil ancak izleniyor, önyargıyla izlediğin bişeye elbette gülmezsin. sonra da zerre gülmedim dersin burda.

edit: kiminanir s.a *
Dogrudur son bolumlerinde bipten gecilmiyor. Iyice cozuttular.
saçma genellemedir.
her hafta kaydettiğim ender programlardan olan arkadaşım hoşgeldin'i tekrar tekrar izleyince ince esprilerle ve göndermelerle dolu olduğunu görebiliyorum.
ve ayrıca;
(bkz: entry nick uyumu)
türkiye'de hiçbir şey "uzun süreli" olamıyor. aslında her şey uzun oluyor da süresi uzadıkça saçmalıyor, berbatlaşıyor (diziler, yöneticiler, parti hükümdarlıkları, ideolojiler vs.) bu program da bu durumdan nasibini almıştır. komedi dükkanı adıyla yayınlanırken daha taze gelindi. ilgi büyüktü. şimdi ilgi yine var, e nasıl devam ettirelim, derken saçmalama konumuna girdi. nasıl komediyi sağlarız, sorununun pençesinde. buna şaşırmamak gerekir. her şeyi tadında bırakan bir millet değiliz.
aslında burada ki sorun yazarın ne aradığı ne tür komedi aradığı şahsen beni tatmin ediyor amı götü kaybederek gülüyorum futursuzca hemde, he beğenmiyorsan git the big bang theory izle amk derler adama.
(bkz: sorun onda değil bizde)

Tv izleyen sensin, adam tabi ki güldürmeye, dikkat çekmeye çalışacak.

Bu arada Recep ivedik'ten daha komik olduğu kesin, ama kısaca komik olduğu şüpheli.