bugün

lüzumsuzluk.. hatta ve hatta terbiyesizliktir amk. ayıptır. dayak yersin.

(bkz: yapmayın böyle şeyler)
(bkz: şerefsizliğin daniskası)
(bkz: aptal insanların aptal şakaları)
bulunduğun yerden derhal kaçmalısın ağzına sıçacaktır.
o telefonu adama yuttururlar.
yalan olduğu bariz,'' he he'' diyerek geçilen çocuk şakasıdır.çocuklukta yalanların pembe, beyaz ve siyah yalan olarak üçe ayrıldığına inandırılan bir çocuk için en siyah yalandır. eşekliktir.
daha sonrasında şöyle bir başlığın açılması muhtemeldir.
Annen baban ölmüş şakası yaptığın kişinin kalp krizi geçirip ölmesi.
arkadaşında kalp krizinden ölmesine sebep olabilecek şakadır.
(bkz: bir insan neden katil olur)
öyle arkadaşın varken düşmana gerek yoktur.
-alo, anan baban ölmüş.
-başımız sağolsun napalım.
-üzülmedin mi?
-üzüldüm ama napalım ecel, bu arada senin anan yanımda gayet sağlıklı haberin olsun kamilciğim.
-tanıdın mı lan?
-tanıdım kamil, hatırlat bir ara kan alıcam.
kuru kaziga oturtulup tokat manyagi yapilmasi gereken insandir. oyle arkadas olmaz.
taaddun emaresidir.
hayvanlıktan başka bir şey degildir. böyle bir şaka yapılmaz, yapılmamalıdır.
anne babanız hayattaysa o hissin nasıl bir şey oldugunu bilmediginizden belki komik zannedebilirsiniz ama değildir. emin oldun.

şakadan anlayan biri olarak bilinirim; ama bana bu yapılsa ben o kişilerin suratına bile bakmam bi daha.
Tek kelimeyle yapan kişinin öküzlüğüdür. Nasıl bir rezalettir düşünsenize anneniz/babanız hasta onu evde bırakıp okula/işe gidiyorsunuz yolda annen/baban öldü diye bir telefon geliyor. Ne kadar kötü bir his. Şahsen bana öyle şaka yapılsa bir daha o arkadaşımla konuşmam.
çok büyük eşek şakasıdır. sonu ya ebedi küslüklerle biter yada güzel bi sopayla.
eşek şakası denilen şakadır. bu şakayı yapmadan önce bir insan çok iyi düşünmeli
arkadaşının şok haber karşısında kendine zarar vermesi gözardı edilmemeli ölüm şakası değil daha mütevazi şakalar yapılmalıdır.