bugün

arkadaşlarının hahaha senin niye sevgilin yok bu devir de hahaha diye güleceği birazcık yalnız kişidir.
kurufasulye muamelesi görür ortamda. Kendimden biliyorum. hep espri konusu olan, kankalarinin sevgililerine yaranmak için kötü şakalar yaptığı , ezdiği vs insan örneğidir. siz siz olun o arkadaşlar arasındaki tek sevgilisiz insan olmayın ortamda. canınız sıkılır o telefona gömülmekten başka halt yemezsiniz.
Benim bu,
Sevgili kavramında varlık yerine mantık kavramının öne konulması taraftarıyım ve bu yüzden yalnızım. *
(bkz: aşkta mantık aramak)
arkadaş ortamında sürekli birileriyle tanıştırılacak kişidir.

tanıştırıldığı kişinin adeta reklamı yapılır, arkadaşları bir yerden sonra esnafa bağlar "bunu almayan bin pişman abla" triplerine girerler.
bana mı seslendin?
bi de arkadas ortaminda sevgilisi olan tek kisi olmak var. bi farki yok yine espri konusu olursunuz.
Benim gibi, hemen hemen her gün " sana da birini bulalım artık" cümlesini duyan garibanlardır.
-arkadaşları arasında sevgilisi olmayan tek kişi.

olması gereken başlık.
mekandan en mutlu ayrılan kişidir. çünkü herkes sevgilisinin hesabını da ödemek zorundayken, o kendi hesabını ödeyip çıkar.
O kişide oldum (4 çiftlik arkadaş grubunda ) o kişiyi dışarıdanda gördüm. Zordur.
Hüzünlü bir durumdur.
kimse de görmemiş anlatım bozukluğunu.(bkz: arkadaşları arasında sevgilisi olmayan tek kişi olmak)
sen olmak arkadaşları arasında çok sevgili, sen olmak pleyboy..

ya azını kırdığım sen cümle kurmayı bilmeden ancak herkeze atar yapıp kendi kendine eylenirsin.
çiftli buluşmalara çağrılan ama çağrılmaması gereken kişidir. üzülür orada.
Arkadaşları arasında tek sevgili ile yetinmemiş kişidir.
Demek ki bu iki üç tane yaptıysa diğerleri tek de kalmış. * *
En ufak tartışmada kafasının eti yenen kisidir. Beyler şu kızları kırmadan 100 kere daha düşünün zira olay kız arkadaşlarına patlıyor.
--spoiler--
ezik, cahil, fakir, tipsiz kişidir.
--spoiler--
Tam tersi tek sevgilisi olanım.
kiminin olur kiminin olmaz, dert etmeye değer mi.
bir üst seviye için (bkz: arkadaşları arasında tek bekar olan kişi) ve bu arkadaş için (bkz: kiytirik)
şahsımla örtüşen olaydır. sevgilileri de zamanla arkadaşım olduğundan sıkıntı çıkmaz. benim sevgilim olduğu zamanlarda da onların yoktu. çok büyütülecek bir olay değil. mesele arkadaşlarınızı doğru seçmekte, kendi başına hareket etme kabiliyeti olan bireyler, genelde kendileri gibi hür kişilikli sevgililere sahip olurlar.