bugün

dün akşamdan beri süregelen, entry girilen başlığın sol frame'e gelmemesinden anlaşılabilecek durumdur.
Türkiye bozuldu, dünya bozuldu. Sözlük bozulmuş çok mu. Dua edelim hala bir nebze de olsa huzurumuz var.
Ben de beni mi başlıklardan engellediler amk diyordum.
inşallah çöker de kapanır ya. işim gücüm var kardeşim burayı bırakıcam olmadığım yerin olmasını da istemiyorum.
Bana kasıtlı olarak yapıldı sanmıştım ilk*.

Neyse kadar önemli bir insan değilmişim genel sorunmuş.
Dünden itibaren gerek Chrome gerek uygulamada yaşanan sıkıntılar akabinde oluşan düşünce. Bir derdi var ama dur bakalım, düzelir belkim.
Yaklaşık 3 aydır sahalardan uzak kalan bir kardeşiniz olarak, yok ya bence herşey yerli yerinde, bıraktığımız gibi..fabrika ayarlarında. Bundan iyisi şamda kayısı.
(bkz: bende çalışıyor)
doğrudur çok bozdu.
üst üste "baba olamayan erkek ........." gibi başlıklar açıp beni tahrik eden orospu çocuğuna, orospu çocuğu dedim diye orospu çocuğunu destekleyen moderasyon beni iki gün çaylak etti halbuki tüm suçum orospu çocuğunun açtığı başlıklara sinirlenip orospu çocuğuna anasını memnun etmeyi teklif etmem.
kim o orospu çocuğu derseniz (bkz: bundy nin kirik kalbi 2) donuzudur kendisi. silik atabilirsin moderasyon zerre sikimde değil.
Durun bi deniyorum, bakalım...

Sol framede göründü.

Sorun yok.
sanayiye götürsek abdi usta halleder.