lan ben bu kızı sadece bizim lisede var sanırdım...meger öyle degilmiş, her yerde lan bu.
görevi sanki o, insanları güldürmek. hiç bir sempatikligi olmadıgı halde herkes tarafından sevilir.erkeklerle arası çok iyidir. o kız ortamında birine teklif edilecekse ilk bu kızla muhabet kurulur.hoşlanılan kızdan bilgiyi bu şişman arkadaştan edilinir.oda hiç teredüt etmeden verir...demezki aga! niye kimse benden hoşlanmıyorda sadece hoşlandıkları kişi hakkında bilgi alıyor diyerek.kabulenilmiş çaresizlik midir nedir lan bu.yaptıgı şakalarda bok gibi oldugu halde güldürmeyi başarır.ilginç amnk.
şişman kızların yüzü her zaman güzeldir. şişman kızlar anlaşılmaz derece de sempatikliğe sahiptir.
Fıkır fıkırdır.
(bkz: big boobs)
doguştan kilolu olanlar için dogru olan önerme.şayet ben sonradan kilo aldım ama böyle bi işlevim yok.olmadı.aksşne asosyalliğin dibine vurdum.
yanaklarından sıkılası sevgi kelebeği neşe pınarı kız.
genellikle ortamın güzin ablası olan kızdır.
Tavlanma tavlama derdi olmadığı için raat kızdır.
genelde zayıf ve moron kızların yanında gezerler muhabbetleri daha iyidir daha tatlıdırlar ama görselliğe önem veren orospu çocukları onlara kanka lakabını yapıştırır.
Kıvırcık saçlıdır bunlar ve cafede yemekhanede okulların her köşesinde herkes bunlara selam verir .hertürlü çöpçatanlık,dedikodu,ara karıştırma/ara düzeltme işleri bunların denetimindedir.
Değişik kızlardır, genelde arkadaş ortamında kendilerine bir rakip hatun belirle ve dışlarlar. Onlar da böyle ego tatmin ediyor sanırım.
sempatik bir başlık gibi gözükmesine rağmen hiç sempatik olmayan , kilo faşizmini açıkça ortaya döken, buram buram, negatif ayrımcılık kokan düşüncenin ürünüdür. şişman insanlar soytarı değildir şişmanlık sempati olgusunun bir getirisi ve ya götürüsü değildir.
aynı zamanda ortamdaki çöpçatanlık misyonunu üzerine alan kızdır.