bugün

arkadaş değil, ibnenin öz ve öz evladıdır. hiç bir insan arkadaşının aşık olduğu, arkasından üzüldüğü kıza yavşamaz. bunu yapan arkadaş görünümlü bir orospu çocuğudur.

evet bu da mı başıma gelecekti diyorum. o kadar arkasından üzüldüğüm kıza yavşıyor resmen. yavşamak ne kelime, sevgili oldular neredeyse. benim ne kadar üzüldüğümü bildiği halde bunu yaptı. hem de bir iddia uğruna. ben o kızdan ilk hoşlanmaya başladığım gün o "ben bu kızı kendime yaparım" diye iddiaya girmiş başka arkadaşlarıyla. ve şimdi bir iddia için, arkadaşının duygularını hiçe sayarak onun aşık olduğu kıza yavşıyor.

hem de bana gelip "eee senin durum ne oldu?" deyip tavsiyelerde bulunuyordu. işte ummadık taş baş yarar derler. bir de galiba gitmiş kıza beni kötülemiş.

sinirlerim bozuk. elimden bir kaza çıkmaması için kendimi zor tutuyorum. her karşılaştığımda, sesini her duyduğumda yumruğu çakmamak için kendimi zor tutuyorum. ama galiba artık tutamayacağım. artık tutamam. böyle bir ibnelik affedilemez. bana bunu yapandan hesap sormazsam nerede kaldı benim insanlık gururum?!

kıza da kızgınım. benimle onun arkadaş olduğunu biliyor. bu şerefsizliğin o da çok iyi farkında. gelip yanımda yiyişirlerse sikerim ecdatlarını, gerisine karışmam.
orospu çocuğu
büyük şerefsizliktir.
(bkz: karaktersiz insanların genel özellikleri) karaktersizliktir.

(bkz: lahmacun küreğiyle dövülmesi gereken insanlar) hak ederler.
şerefsizdir. derhal recm edilmelidir.
Hayat tecrübesi edinmenizi sağlar. Demek ki bu devirde kimseye güvenip içini dökmemek lazımmış. Ulan ben kendime bile güvenmiyorum, sen ne diye adama anlattın içini dışını?

Ayrıca arkadaşa tavsiyem, asla sallama onları. Bildikce daha da garez ederler sen de harap olduğunla kalırsın. Fiziki şiddet uygulamak seni iyice aciz duruma düşmüş gibi gösterir. En güzeli bu hareketi not al ve başka türlü bir intikam düşün. içinde vurup kırmak olmayan, onlara da aynı acıyı çektirecek manevi bir intikam.

Unutma: intikam soğuk yenen bir yemektir.
insan değil bildiğin götatandır.
yavşaktır afedersiniz.
ağır karaktersizdir.
Insan degildir. Sen de o insanın kardeşine yavşa hatta ayarlamak için her şeyi yap. Kardeşi yoksa veya evliyse o zaman sen de çocuğun ilgi duyduğunu bildiğin bi kıza yavşa. Bunu da mı yapamadın o zaman zenginsen paranla ez o çocuğu, yanına en güzel escortları bul, ye iç eğlen delikanlı adamsınız bi kız için de üzülmeyin.
bu vurgunu avantaja çevir onlara onların senin için bir değeri olmadıklarını göster.
am beyinlidir. bir kız için arkadaşını satan maldan bile maldır bence.
(bkz: yavşak)
Benim arkadaşımdır bu kişi. Bu adama kardeş derdim zamanında. 1 seneden fazla çıktığım kızdan ayrıldıktan yaklaşık 2 ay sonra mesajlaştığını öğrenmiştim. Kız stroomer'ın arkadaşısın ayıp falan diye terslemiş. Bu durur mu, evinin önünde beklemeye başlamış konuşmak için. Götveten!!!
bu kişiler sen hoşlanıyorsun diye bari ben kapayımda arada ki kaliteyi göstereyim diyen tiplerdir. ya o kişiyi çekemiyordur bu yüzden kendini kanıtlamak zorunda hisseder. ya da katıksız orospu çocuğudur.
delikanlı insanların yapmayacağı şeydir.