bugün

kanal d'nin de iyi cesareti var ha. düşünsene reyting falan almıyorsun ama hala yayınlıyorsun. bence kimse izlemiyor onu.
Kimse izlemiyor diyenler yaniliyor turkiyedeki tüm bakkal kuruyemişci ve berberlerinde özel sponsorluk antlaşmasi olan bir dizidir 2030 yili bile olsa reyting az da olsa alir esmaflar sayesinde.
türk izleyicisizin ve dolayısıyla türk sinema film ve dizi sektörnün kalitesizliğine dair binlerce bölümlük çerçeve yaptırılması gereken bir örnektir.
Tam değinecektim ki değinilmiş, hakikatten ne zaman bir erkek kuaförüne gitsem.Bakın erkek kuaförü diyorum, mahalle berberi değil, gayet modern, hakikatten de başınızı lavaboya sokmadan, arkaya yaslayarak yıkanan bir yere gidiyorum, arka sokaklar açık.Bir bakkala gidiyorum Fanatik alayım da haberlere bakayım diyorum, arka sokaklar açık.Geçen gün eczanede ilaç aldım, arka sokaklar açık.TJK'da bir at yarışı kuponu yaptım, yarışlar bittiği zaman adam arka sokaklar'ı açtı gözümün önünde, yeminlen ulan.

Hani ev için rating ölçseler, arka sokaklar barajı geçemez ama esnafın, dışarıdaki insanların göz bebeği, çözemedim gitti.