Yazıktır, günahtır.
Maldır. Yenseler bile fener Şampiyon olacak.
sonucta allah ın biteceği iştir. biz o yener bu gol atar diye kesin bir şekilde konusamayiz. futbol bu.. top yuvarlak maç 90 dakika. maçın son düdüğü çalm.. ahahaha nasıl nasıl?
(bkz: Ağlama duvarında gülesim geldi)
ilk devrede kendi sahasındaki maçta korkup galatasarayın üzerine gidemeyen ve yenilen beşiktaşın, arenada bunu yapacağını düşünmek biraz iyimserlik olur. ama kabul etmek gerekir ki arenada cimbom herhalde seyirci baskısından iyi futbol oynayamıyor, ayrıca sadece burak ve sneijder'den oluşan bir forvet hattı da bana güven vermiyor, iyi marke edildikleri veya günlerinde olmadıkları zaman, anca bir serbest atış olacak veya bir kornerden birisi gelecek kafayı vuracak ki gol bulasın. muhtemelen o maç beraberlik modunda gider, kazara bir gol olursa sonuç değişir, belki de fenere yarar.
Her kaybettikleri maçı hakemle kaybettiklerini sanan gerizekalıları gördüğümüz başlık.
He amk hep hakemle kaybediyorsunuz. Federasyon başkanı tüpçü iken bunu söylemek komik oluyor.

Ulan önceden yenilince hakem diye ağlardınız iyice bokunu çıkardınız, oynanmamış maça hakem diye ağlıyosunuz.

Galibiyeti geçtim derbilerde golünüz yok lan. Yıllardır derbi galibiyetiniz yok bu ne özgüven? Cahil cesareti sanırım bunu diyebilmek.
şerefsizdir.
sizi papazın cayirinda bile yendik arenada da havanızi alırız merak etmeyin, zaten iyice götünüz kalkmış.
Klasik bir dusuncedir.biz nasil kadikoye hep yeneriz umuduyla gidiyorsak, onlarda yeneriz umuduyla geliyor birakiniz gelsinler.
buyursunlar efendim.
Zavallıdır. Bu bjkli ki her sene şampiyon olacaz deyip kendini gaza getirir sonra mors olur.
fenerin puan kaybetmesiyle yine yırtık dondan çıkar gibi çıkmış bjklidir.
yazık.

(bkz: yanık kuş kokusu almak)
Galatasaray maçına gelene kadar kendini şampiyon sanan bjk söylemi olduğu doğrudur.
Kadıköyde fenerbahçe'yi yeneceğini sanan 6Saraylılardan daha mantıklı düşünen taraftardır.
darı ambarında düş gören kanadı kırık kartal.
bir fenerbahçeli olarak olayı görsel şeklinde karşıladığım düşünce.
(bkz: ay ben gülerim)
kadıköy'de fenerbahçe'yi yeneceğini düşünen gsli kadar komik olmayandır.
beşiktaş ve galatasaray ı ilgilendiren bir başlıkta fenerbahçeden bahsedenler kadar güldürmemiştir.
bir konuya yorum yapacakken, buna farklı örnekler verilebileceğini ve bu farklı örnekler verme konusunda biricik kankileri 'aberline'ın çığır açtığını, her konuyu fenerbahçe'ye bağladığını bilmeyenlerin ya da işlerine gelmediği için bilmek istemeyenlerin olduğunu bize göstermiştir.