bugün

cin midir şeytan mıdır*
19519 sadece bir sayı değil mi? kısmından sonrası kesilen program. kesintiye uğrayan kısımda kağıt bir kat daha açılıyor ve 19 05 1919 kurtuluş savaşının başlangıcı yazısı beliriyordu. neden o kısmın sunulmadığı muamma. tanıtımlara gösterildi ancak programda kesildi. show tvye rezilsiniz ayıp, arefe yuh be diyorum başkada birşey demiyorum.
az önce inanılmaz şovuyla bizi korkutan eleman.

facebook hayran sayfası da varmış, 5 dakika içinde 400 kişi beğenmiş.

http://www.facebook.com/p...-ghafouri/114220031971329
dikkat ettim baş parmaktaki yüzük ve bileklik facebooktaki resimlerinde de var...burdan birşeyler çıkarabiliriz gibi.
bu konuda üçüncü entrymi yazıyorum ama cem yılmazın deyimiyle bu çocuk peygamberliğini ilan etti lan. odtülü arkadaşlarıma diyecem bulun bu çocuğu gideyim kutsasın beni.
görsel
facebookta ki hayran sayfası 20 dk da 400 küsür sayı arttı lan çocuğun.

edit: değil facebook sözlüğün bu başlığı bile hızla artıyor sayın seyirciler.
yaptıklarının bilimle tutarlı mantıklı bir açıklaması olursa, bilimin açıklayamayacağı şey yok deyip darwin reyizin izinden giderim aga.
lan eğer yaptıklarında bir hile yoksa ve bu çocuk aynı zamanda bir insansa, şerefsizim benim insanlıktan istifa edesim geldi.
facebook'ta profil fotoğrafının altına yorum yapan kıza feci ayar veren elemandır. şöyle ki: resminde elleri bariz görülüyor. tüm tırnaklar kısa sadece serçe parmağın tırnağı uzun.

k: kız
a: aref

k: arif o serçe parmağındaki tırnağı uzatman ne anlama geliyo sorablr miyim çok saçma da.. ?
a: belki biri serçe parmağımdaki tırnak olmak ister diye
tek kelimeyle korkuyorum. elalem neler yapıyo biz burda götü kırık iki entry giriyoruz la akşama kadar. odtü kapısında sabahlayıp bulucam bu çocuğu ben. bana katılmak isteyenler ulaşsın bana.

(bkz: adım garavel bul beni beni bul)
saçu uzunken emre aydın'ı andırıyor.
19519 numarası el çabukluğu, tamam. hadi kart numarası da öyle olsun. ama kaşık olayı başka bişey. onu yapan insanları gördüm ama 5 saniyede yapanı görmemiştim. o kadar kısa sürede nasıl öyle konsantre oldu anlamak zor.

ayrıca gösterinin reklamlarda gözüken son bölümünün kesilmesi rezilliğin daniskasıdır.

edit: brad pitt olayı da manyaktı lan doğru.
ali taran olayı anlamış. acun'un "ali abi senin yorumun ne?" sorusuna "ne yorumu, aman çarpılmayalım" diyerek atıfta bulunmuştur. evet 3 harfliler olayın içinde.

based on triliteral.
bu çocuk bizi de kaybeder dediler ve evetlendi.
(bkz: iş var bunda)
annemle hararetli bir konuşma içindeyken tipini gördüğüm an * "anne bi dur" diyerek lafı kestirip tv ye odaklandığım, yaptıklarını görünce korktuğum kişilik.

(bkz: oha lar yetmez)
adam bildiğin merlin çıktı.
evindeki tüm kaşıkları büktüğünü düşündüğüm çocuktur. ben evde bırak kaşıkları, bi' kaşığı büksem annem hortumla döver *
az önce bi de durduk yere serverdan atılmamı da bağladığım çocuktur kendisi. aha da yazdım buraya. korkudan uyuyamam la ben bu gece.
galiba bizim sözlüğe de uğradı. Sözlük kafayı yedi.
aman yarabbi!
ekranda gördüğümde kanım ısındı biranda. hemen ekleme talebi gönderesim geldi.
sonra düşündüm böyle ayıp olur adam bize farklı gözle bakacak dedim kendi kendime. ama ne kadar çok sevdim bilemezsiniz.

(bkz: olumlu konuşun olumlu)
(bkz: arkasından konuşmayın ya gelirse)
odtü'de okuyan bir arkadaşımdır. kendisini sihirbaz değil zihinbaz olarak adlandırmıştır. burada gördükleriniz sadece ufak bir gösterisiydi. gerçekte akıllara zarar numaraları var. şimdiye kadar da hiç bir hilesinin olmadığını hep akıl ve konsantrasyon gücüyle bu işleri yaptığını söyler.

(bkz: aref ghafouri)
http://www.yildiz.tv/?act...ekTime=08-01-2011%2022:58

kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için.
şimdi facebookta kendisini ekledim. Fotoğraf yorumlarında ":D" filan kullanıyor. Yorumlara bakılırsa gayet normal birine benziyor.