bugün

penguen medyası değil de eski usul, oturaklı, babıali dönemi köşe yazarı ayarında yazıları olan yazar.
görünüşe göre sözlüğün seviyesini yükselttiği için çaylaklıkla cezalandırılmış ve orada unutulmuş.
değerli yazıları olan bir abimiz.
(#41876121)

Cumartesi annelerine kürtçü diyebilecek, onları hor görebilecek kadar aşağılık bir insandır kendisi.

Bu ülkedeki faili meçhulleri onaylamak, cezaevlerinde insanların 'kaybolmasına' onay vermek, oğullarının mezarı olsun diyen anaları aşağılamak çürümüşlüğün son hali olsa gerek.

Milliyetçilik/ırkçılık hastalıktır, aptallıktır.
gerçekleri dayandırıp gerekçelendirerek dile getirmesinden, karaya kara diyebilmesinden ve duruşundan şüphe etmediğim sağlam yazar.
düşünme ve sorgulama yetisiyle tanışamamış yobazlara ve hümanist maskeli terörist sevicilere boruyu sağlam döşediği kesindir..
iyi yazar, güzel yazar.
Ki bir seküler milliyetçi ve herhangi bir dine mensup olmayan bir kimse olarak "tüm sosyalistlerin fahişe olduğunu düşünürüm." Gibi bir fikrine ve de kuran'ın tamamen insan ürünü olduğuna inanmasına katılmıyorum..

Fakat pek çok sözlük mensubunu toplasan kendisi etmez.. ayrıca da pek dillendirilmeyen fakat önem arz eden gerçeklere parmak basmaktadır. dinciler ve solcuların her daim çatışan, hiçbir zaman yolları kesişmeyen kimseler olmadığı ve zaman zaman isteyerek birbirlerinin önünü açtıkları gibi mesela..
Beau travail , Félicitations , mon chevalier
bu da şunlardan diyeyim sen anla .

ne kadar kültürlü ve akıllılar değil mi ?

örnek alınması gerekiyor bunların .

https://video.uludagsozlu...parti-olmas%C4%B1-121436/
Kürt ırkçısı faşist bir kekodan başka birşey değil. yazdıklarını bir kürdün yüzüne söyleyemeyecek kadar korkaktır eminim.
Kürşad'ın çin sarayını bastığı 40 çerisindeki cesaret ve kararlılık işte bu adamda var çünkü "taş kırılır, tunç erir ama türklük ebedidir."

Burdan duyurmuş olalım ki onun bunun çocukları da duymuş olsunlar; Faşist değilim ama faşistleri çok severim...
adam gibi adamdır.

kendisine laf eden barzo elektrik faturasını ödesin önce.
Kendisiyle iletişime geçen herkesi ciddiye alan ve makale yazarı ciddiyetiyle yanıt veren, aynı zamanda samimi bir dili olan sağlam birikim sahibi uuser.
hayatta tüm becerdiği becerebileceği, sözlüklerden millete ayar verdiğini zanneden, işsiz güçsüz, hayatı varlığı boşbeleş hanzolardan uzak durmasını tavsiye ederim.

ah atatürk
bu konya ve rizeyi ermenistana hediye etmedin ya ?
gör bak
başımıza geleni ????

ayrıca ;
afyonun kaymağı konyanın manyağı
konyanın altı erenler, üstünde boldur götverenler.
iyi parti dururken chp'ye oy verip vermemeyi düşünmesi bile hata. Senin gibi bir adam gelsin iyi partiye oy versin ya da üye olsun bırak yüz bin tane dangalak chp'ye oy versin ben razıyım. Nicelik değil nitelik önemli ve büyümemiz için senin gibi adamlara ihtiyacımız var. Seni seviyoruz arbutus unedo. Gel bizim bahçeye köklerini sal unutma iyi'ler bir gün mutlaka kazanacak...
(#42695072).
Ben de chpnin başındaki şahıs değişmedikçe tbmmde chpye tek oy vermem, parlamento iyi parti spor diyenlerdenim fakat bazı insanlar ülkede yolsuzluk ve haksızlıklarla yoğun mücadele eden kimi chp vekillerinin hatrına chpdeki bazı kişilerden rahatsız olsalar da çok da istemeyerek chpyi desteklemeyi sürdürüyorlar..

Herkese tavsiyem, kime gittiğini bilerek tercih yapmalarıdır.
Düşünceleri ümmet için çok zararlı evet bu yazara göre müslüman Kürt kardeşlerimizden ayrılmalıyız, allahtan bu’nun gibi adamlar numunelik.

Tanım. Fikirleriyle zehir saçan bir yazar.
(bkz: düşünsene trt 1 de uçurtmayı vurmasınlar var) yazısıyla döktürmüş yine üstad... şapka çıkartıyor, ayakta alkışlıyorum kendisini...
(bkz: adam gibi adam)
Kıçı başı ayrı oynamayan bir çözüm fikri olan tek muhalif yazar.
Kimi entarilerini biraz fazla sert bulsam da; bir şeyler öğrenebileceğiniz bilgi birikimi, fikirleri ve hayata bakış açısıyla kafasının içi aydınlık bir yazar.
Kendisinden hiç hazzetmem evet bu bey müslüman Kürt kardeşlerimizi Fırat’ın ve Murat’ın doğusuna sürmek istiyor evet müslüman Kürt ve Türk milleti etle tırnak gibidir hem Kürt halkının desteği olmazsa ümmetin lideri için 2023 seçimleri çok zor geçer, bu yüzden biz ayrılamayız.
Bilgili ve bilgisini güzel ifade eden yazar.
barış kelimesine sığınmış artniyetli Demagolok(demagoji ustası) solcuları nasıl da tokatlıyor ama.

Tanınsa k*rtlerin infaz listesinde olacağı kesin.
sanırım sözlüğün en türk yazarı. 10 nesil öncesini bilmeyen de...

biz bayağı aşağıdayız ona göre.
10 nesilden beri Türk olan yuzır.

En üstün Türk odur.

Bu arkadaşa göre iyi Kürt yoktur.

Benim anne tarafı kürt ancak dediği gibi terörist değil. Vergilerini ve Faturasını ödeyen insanlar hepsi .
nice üst düzey sivil vs . yönetici , siyasetçinin
göremediği şeyleri farkeden , yazan arkadaş .

büyük adam .

çok sayıda baharatçı , omuzu kala
balık , siyasetçi gördüm . şahsen konuştum .

iki kelime , iki cümle , sonra ????????
tın tın ..... başlar kendini anlatmaya .

şu şöyledir diyemez , bir şey çözemez ......

çok yaşa arbutus ... tengiri de unutmadık ....