bugün

(bkz: sözlükteki liseliler)
(bkz: sözlükteki ilköğretim öğrencileri)
(bkz: utanır insan araya canta koyulur mu)
kendinden korkan arkadaş.
homolog ya da analog olarak bazı organları farklıdır. değerse tahrik olur, değmezse top olur. ya da başka birşey.
jansport una veya eastpak ine kıyamayan sınıf arkadasıdır.
arkadaşını doğrayıp çantaya koyan sıra arkadaşından daha masum bir sıra arkadaşıdır. En azından tepkisini araya çanta koyarak göstermektedir.
bazı sınvda yanındaki arkadşının ondan kopya cekmesi üzerine kendisininde ceza alması üzerine bi daha ki sınava ''bak öğretmenim ben kopya çekmiyorum''anlamında yaptığı eylemdir...
(bkz: whatawickedgametoplay) * *
ilkokulda sıra arkadaşı aşırı şişko bir kız olan erkeğin refleks olarak yapmış olduğu eylem.
bunlarin bir ust versiyonu da; araya cetvelle sinir cizen sira arkadasidir. tarihe gomulesi insanlardir bunlar. yakilmasinda da sakinca gormuyorum kisisel olarak.
bunlar büyüdüğünde parmaklarının ucuyla tokalaşırlar büyük ihtimal.Yanlarından da ıslak mendili eksik etmezler,teması ettikleri her kişiyi ve her nesneyi silmeye kalkarlar.
o eylemi sınavda, öğretmenin zoruyla yapmış olması muhtemel kişidir. bu değilse de uyuzun önde gidenidir.
(bkz: araya conta koyan sıra arkadası)*
birbirine kırılmış ya da küsmüş iki arkadaşın birbirine karşı gösterdiği tepki
yeni adet görmeye başlayan ve 7. veya 8. sınıf öğrencisi olması muhtemel kızdır.
temas halinde bulunmaktan kaçan asosyal sıra arkadaşıdır.
bunlara osmanlıyı aşkedince öyle bir düzeliyolar ki aman aman.o az önceki ukala,kendini,kaprisli tavırlarından eser kalmıyor;
+höööö bu ne lannn
-dur arkadaşım ben kendi tarafımı ayırayımda sen kendi tarafını nasıl kullanırsan kullan temiz adamım ben
+ne demek lan kaldır şu çantayı zaten yer yok
-olmaz abi çanta sınır işte sen orda ne yaparsan yap birbirimizin eşyasını da kullanmayacağız silgimi falan da alma izinsiz
+la anuna goduum kaldırsana la şu çantayı...şrrraaaakkkkkk
şamarı yiyen eleman durulur kendine gelir;
-abi kantine iniyorum ben bişey istiyon mu
+sittir git!!!!!!