bugün

Artık son bulması gereken, mide bulandırıcı iğrenç ırkçılık.
Bi siktir git denilen arapçı saksocu zırvası.
daha kusturmalısı var, mide bulantısıyla kurtulamazsınız. gırtlağa kadar girecek...
ne mutlu türküm diyene ulan.*
Arap sevmemek nasıl ırkçılık olabilir allah aşkına ya? Adamlar 700 yıldır çatal bıçağın icadını kabullenemiyorlar neyini seveceksin ki bunların?
Arapların kendisi mide bulandırıcı, yapılanlarda bir sorun yok gibi.
görsel
Medeniyet öğrenecekleri bir ulus hakkında ters düz konuşmak… ayıp ayıp..
Şimdi bu arkadaşa esedi kaddafiyi hafteri sisiyi övsem istemez.bunlar parali organik arap seviyor sorun orda.tabiki ırkcı değilim santakyada aslerlik yaptım türkçeyi unuttum herkez arapça konuşuyor sorun arapça arap dili filan değil benim için azda arapçamda vardır ama sorun organik arabistan arapları.
Araplar hakediyor.

Medeniyet yoksunu, düzen düşmanı tipler. Kimseye saygısı yok bu tiplerin.

Bende saygı duymuyorum bunlara.
afedersin Arap...
gittiği her yeri kendine benzetip oradan siktirolup kaçan bir ırk mı? ar*p.kendinden başkasını bunlar bile sevmiyor amk ırkçı onlar. arabı arap bile sevmiyor.
Katar,arabistan,bae medeniyet yoksunu,bok kokan izmir medeni. Götümle güldüm.
Atalarımız ata sözleri, deyimleriyle araplar hakkında bilgilerini bize aktarmış.
Fazla karışmamak lazım.
Arapların savaşları hakkında bir yazı : https://www.gencyorum.net...-derin-catismalar_602.htm
Bir paralı trol zırvası...
araplara bir ırkçılık yapılıyorsa bu ırkçılığı yapanlar genellikle arap olmayıp kendini arap yerine koyan, araplara bir kutsallık yakıştıran, arap olmadığı halde arap gibi yaşayan düşünen davranan konuşan ve kendisi gibi herkesi de araplaştırmak isteyenler arap ırkçılığı yapıyor.

bu kendini bilmez çağdışı zihniyeti yaşamı inanışı kültürü etrafına diğer insanlara empoze etmek isteyenlere çüş demek arap ırkçılığı oluyorsa ya cahil ya geri zekalı olmalısınız.

örn: benim arap olmam veya olmamam ama buna karşın arap gibi yaşamam davranmam düşünmem benim bireysel tercihim seçimim hakkımdır.

senin de arap olman olmaman ve sana dayatılan empoze edilen arap kültürünü ret etmen, karşı çıkman, eleştirmen, kabul etmemen de senin tercihin ve seçim hakkındır.
burada sana arap kültürünü veya türk vs milletlerin yaşam düşünce inanç davranışını empoze etmeye hakkım yok. eğer bunu yaparsam bu istemediğin ve insanları çevreyi toplumu düşünce davranışı değiştiren bu eyleme karşı çıkman seni ırkçı yapmaz ama bu istemediğin kültürü-başka bir kültürü sana empoze eden beni ırkçı yapar.

üstelik ırkçı denecek kadar aidiyet düşüncelerim var, fundamental denecek kadar din inancım var ama kimse bana vatan Millet ırk bayrak ülke din iman masalı anlatıp bana şöyle davran, böyle konuş, buna inan, şunu düşün, sen busun, bunu giy, bunu ye, şuna katıl üye ol beğen diyemez.
kimse beni hangi bayrak (buna türk bayrağı da dahil) hangi ülke (buna türkiye de dahil) hangi ırk-millet (buna türklük de dahil) hangi inanç (buna islam da dahil) bir kalıba sokup benim yaşamıma düşünceme aidiyet duyguma değerlerime bir kalıp çizemez. bu değerlerin kalıbını şeklini biçimini ben belirlerim.
birileri gibi bu değerlere bir anlam verecek zeka yoksunu değilim, birilerinin dediği ve biçimlendirdiği değerleri ret ederim.
bu ırkçılıktır, bu kalıba beni sokmak isteyenlere de çüş demek ırkçılık değildir.
Arap hayranı Siyasal islamcılar, Dünya ya bilim, teknolo, sanayi üretimi ve tıp gibi insanlığa faydalı hiçbir faydası olmayan Araplara toplumun sevgi ve saygısını kazandıramayınca saçmalamaya başladılar. Bu Siyasal islamcıların faydasız uyduruk söylemlerine genç nüfus da itibar etmiyor zaten
hakediyorlar.