bugün

Pis kızlardır kuru temizlemeye kilotlarını yolladıklarından bılıyorm hepsınde bok mevcuttu ama tanga dısında kilot giymeyen kızlardır mia khalifa lublanlıdır araplar arabıstan b.a.e kuveyt katar bunlardır asıl araplar
sanmıyorum adriana lima, kate Middleton, emma stone, Jennifer Anniston arap olsun.
yüzlerini görebilsem belki karar verebilirdim.
Bir iddia. Güzellik göreceli olduğundan bence yanlış olan önermedir.
Bir tarafimla guldugum onerme. Hah.
tugba arkadaş gerekli açılamayı yapmış da eklemeden geçmeyeyim, kuzeyli erkekler arap kızlarından daha güzel.

edit: pardon araplara kız demişim ahahham
mia khalifa gibi kızlardır.
Gerçekten çok seksilerine ve güzellerine tanık oldum.
evlilerinin bile gözü dışarda yada bana öyleleri denk geldi bilemiyorum.
Genelde sarışın erkeklere fazla karşı koyamazlar.
Türk erkeklerine karşı zaafları oldugunu söyleyebilirim.
En cahili bile sular, seller gibi ingilizce biliyordur (iletişim kurmak kolaydır bu yüzden)
Genellikle para bok gibidir bunlarda rayban güneş gözlükler, apple lar,toyota rav4 ler falan..
Fakat nezaket kuralları bizlerden farklıdır biraz ince düşünmek gibi konularda fazla bişey beklemeyin yeter.
Kısacası güzel hatunlardır şahsen benim arap kadınlarına çok büyük zaafım var itiraf ediyorum evet.
ve en çirkef.

uzak durun.
otelde kettle ile makarna pişirip, pilavı elle yiyen arap kızlarını görmemiş kişi beyanı. yazık lan.
bakıyım. hareket yok evet değiller.
YANi ZEVKLER VE RENKLER

(bkz: BENCE TıRT)
(bkz: slav kızlarını diğer kızlarla mukayese etmek)
iskandinaları ve slavları gözden kaçıran yazar beyanatıdır. Ayrıca şu da var çevremizde az gördüğümüz ozellikler bize gelir yani bu bağlamda senin yüzüne bakmayacan türk kızı (çokca ayni tipi gordüğunden) başka bir coğrafya insanı için çok güzel gelir doğanın kanunu.
yadsınamaz gerçek, her gün çekmekteyiz kendilerine. evet.
hiç balkanlara, doğu avrupaya, iskandinav tarafına gitmemiş insan beyanatıdır.
sorarlar adama ; kime göre, neye göre?
http://www.youtube.com/watch?v=vv8Bl8S_5kA
yanlış olduğunu umduğum genelleme.
(bkz: olmayaydı iyiydi)
(bkz: haifa wehpe)
öyle türk kadınları var ki değil haifa wehbe tüm arap kadınlarını sıraya dizer ders verir. türk kadını candır.
arap kadınlarının çok estetikli olması ve lens takma merakları olarak değştirilebilir başlık.

örneğin haifa wehbe 36 yaşına geldi ama 20 yaşındaki haline bin basar. dikkat edin myriam,nancy,hafia ve daha nicesi hepsi kız kardeş gibiler.

bizde de öyle değil mi zaten, yeni teknolojiler, operasyonlar sağolsun hülya avşar, seda sayan falan gençleşerek yaşlanıyorlar bi türlü becerip.

bakımsız ve doğal kızları ise aynı bizim bakımsız kızlarımıza benzer. arap popçu hanımların en manyak özellikleri sesleri, şarkılarının zengin altyapıları ve muhteşem klipleridir sanıyroum.
örnek olarak myriam faresi nancy ajramı gösterebiliriz mesela. Hatta myriam fares isimli şarkıcının bir yıl platonik aşığı bile oldum. Tek kelime ile evlenilecek kızlardır.
her zaman doğru olmayan önermedir.

görsel

ek: tabi güzellik görecelidir.
ek 2: aman eyvah, kızın sevgilisi sözlükte.
arap kızlarını bilmem ama iran kızları için fazlasıyla geçerli olan durum.