bugün

onca zorlugun icinde makarna yerken bile rahatin olmadigi arap kadinin youtubedaki yaran goruntuleridir.

http://www.youtube.com/watch?v=ZCU7O58RKxQ
--spoiler--
söz konusu videonun sonunda sağdaki bayanın burun silme hareketi gülmekten ölmeyi sağlamaktadır.
--spoiler-- * * *
bitlenir ayol bunlar, yağ içinde kalıyorlar diye hayrete düşüren ve yaran görüntüler.
(bkz: ataturku anlamak)
(bkz: arap kızı camdan bakıyor) *
yazarlar çorba içerkende görmek istiyor.
işte örtünmenin sakıncaları adlı panelde gösterilecek video.
sadece yanlış yemek seçimi yapmış kapalı bir kadındır. tost yeseydi gülünç hale düşmeyip taktığı peçe yüzünden kendisine dil uzatanlara koz vermemiş olacak kadındır.
bi kaç kez izleyip tamamen kurmaca olduğu kanaatine vardığım görüntü.
bi şekilde bu kurmacayı hazırlayan yavşak zihniyeti anlıyorum ben de, izleyip de ona buna b.k atan aklı anlamakta zorlanıyorum.
yeterki bi şey yakalamasın bu zihniyet, mal bulmuş mağribi gibi atlar üzerine, kusar kinini sonuna kadar yarım aklıyla çıkarımlarda bulunur alay etmeye çalışır.
ayrıca, isteyen istediği gibi örtünür istediği gibi de makarnasını yer di mi ama.
makarna yerine patatesle benzer sahneneler görmüştüm, hiç kimse senin yağlı yüzünü görmek istemez zaten, karalara bürünmene hiç gerek yok denilesi.
kurmaca felan olmayan gayet e komik bir goruntu .
kendimce "peçenin içine tüm tabağın boca edilmesinden sonra at gibi yemlenmesi kendi temizliği açısından daha kolay olacaktır" dediğim ve yabancıların gözünde "aha da bunlar da böyle" dedirten komik video.