bugün

öyle bir şey diyen sevgili kabul edilemez.
işi gücü çok olan sevgilidir. kafasını kaşıyacak vakti yoktur.
vakti olmadığı için arayamayan sevgilidir. gayet normal karşılanması gerekir. kabul edilemez değildir ayrıca.
ne yapıyodun da vaktin olmadı ulan denilesi sevgilidir. ayrılık artçıları dır bunlar büyük depreme hazırlıklı olun...
söylediği yalana kendi bile inanmayan sevgilidir. isteyen tuvalette bile arar.
yalan söyleyen sevglinin ta kendisidir, aramaya vaktim olmadı diye bir söz yoktur herzaman vakit vardır istenildiğinde aranır istenildiğinde aranmaz.
sanki buluş yaptın denilesi sevgilidir. sanki harward ta doktora yapıyo sanırsın ki cern de deneyde. vakti olmamışmış. eminim önünden geçen kızın kalçalarını hayal edip bazı şeyler düşünücek kadar vakti olmuştur.
o an, yada o gün, aramak/görüşmek istemeyen sevgilidir. ne var bunda.
iş hayatı çok yoğun ya da o an için çözülmesi gereken bir problemi olan gerçekten vakti olmadığı için arayamamış olabilecek sevgilidir. sevgili sıfatını almışsa zaten "hımmmm aramaya vaktim olmadı dedi, kesin bir ibnelik var bu işte" şeklinde ergenimsi paranoyak triplere girmemek lazım. adam bir açıklar durumu, iki açıklar, en sonunda tepesi atar bunalır ne kadar seviyor olsa da "bi siktir git" demek zorunda kalır. ne bunaltıcı, insanı kendisinden soğutacak bir tavırdır o, güvensizlik!
babasının, amcasının, işvereninin, saygı duyduğu bir büyüğünün bulunduğu bir ortamdadır ve ortamdan ayrılamayan sevgilidir.
içi içini yiyordur lakin ortamdan ayrılması neticesinde muhatabı olacağı soruların gideceği yeri kestiremeyen sevgilidir.
kuvvetle muhtemel bu sevgilinin sevgilisi dünyanın en bencil ve en anlayışsız sevgilisidir. 'neden cevap vermedin ?' diye sorup cevap almadan telefonlarını kapatır ve iletişim imkanı bırakmaz.
bu sevgili türüne arayamama sebebini açıklama imkanı vermeyen sevgilileri bir araya toplayıp kafaları tokuşturulmalıdır.
Bin bir türlü dert anlatmaktansa verilecek en kısa cevaptır. iyidir hoştur kurtarır adamı.
arada güven sorunu yoksa kendisine inanılan sevgilidir, gerçekten vakti olmamıştır.
+ aramaya vaktim olmadı bebeğim.
- (bkz: aramaya inanmak)
+ ohaa ya sende mi?
- (bkz: dahi anlamındaki -de nin yazımı)
+ nickin ne söylesene bi.
- (bkz: nick yerine mahlaz kullanan yazar)
yalancı orospu çocuğudur. vaktim olmadı lafı kadar yalan olduğu bariz bir laf da yoktur yani. pezevenk 1 dakikalık bir görüşmeye vakit bulamaz mı insan?