bugün

kimi zaman odayı didik didik ararken, vazgeçtiğiniz an üzerinizdeki pantolonun cebinden çıkan küçük bir flash bellektir, kimi zaman okula gitmeden önce o günkü derslerin en önemli konu kitabını ararsınız bulamazsınız, boş ver dediğiniz an masanın üstünde olduğu gözünüze ilişir o kitabın. kimi zamanda en yalnız dönemlerinizde ve aramaktan bıkkınlık yaşatan ve en beklenmedik anda ve yerde karşınıza çıkan özel bir insandır bu.
ancak hepsinin tek ortak yönü şudur; siz deli gibi ararken bir türlü bulamazsınız o şey her ne ise ve ne işe yarayacaksa... koyverip boş ver gitsin dediğiniz an karşınıza dikiliverir, bir türlü çözemez insan bu olayların esrarını böyledir çünkü her zaman.
sevgilidir. ararsın ararsın açmaz telefonu, bi bakmşsın sana sürpriz yapmış ansızın gelmiştir.
para değildir şüphesiz ki.
(bkz: çorabın kaybolan teki)
şarj aletimdir.
+abi sana ağzımla bi şarkıyı yapacağım ama dalga geçmek yok tamam mı?
-tamam lan yap bakalım
+dalga geçme ama bak sikerim
-lan tamam yap

neyse arkadaş yapar melodiyi benim için ızdırap dolu günler başlamıştır. lan billiyorum, melodi de çok tanıdık bir türlü çıkaramıyorum. 2 ay belki de daha fazla zaman geçtikten sonra 2004 yılının bilboard una göz atarken şarkıyı buluveriyorum. (bkz: sientelo)

not: bu arada şarkı kötü, dinlemeyin bence.
Aşk buna en güzel örnektir mesela en çok ihtiyacın olduğu anlardda bulamazsın da hiç ihtiyacın olmadığı bir anda çıkar gelir hayatına.
(bkz: güven)
çoraplarım ve aşk. nezaman arasam bulamam. vazgeçtiğim anda en olmadık yerden çıkarlar.
(-) eksi.

armaya inanmayana anında dayıyorum hacu,

(bkz: aramaya inanmayanı seri eksileyelim)
Aşk bence tam vazgeçersin aramaktan hiç beklemediğin zaman beklemediğin yerde karşına gelir.
sevgili.
aşk olacağı umulmakla beraber gerçek hayatta tokai çakmaktır.
aramakla bulunmaz; bulanlar yalnızca arayanlardır*.
belediye otobüsü.
"aşk" imiş güya.
beklemekten vazgeçip sigara yakınca ilk nefeste gelen otobüstür o.
her türlü otobüs minibüs gemi uçak vs ne ulaşım aracı varsa normal zamanda 1 saatte 1 geçer işin olmasın evinin önüne kadar gelirler.
(bkz: şans)
(bkz: çakmak)