(#10372456) üzmüş yazardır. ön yargıyla bakmamak lazım diyor , kendisini de önyargı kurbanı etmiyor hoş geldin diyorum
edit : keşke hoş gelseydi diyerek olmayacak duaya amin dediğimi kabulleniyorum. zira biraz nahoş kaçtı kendisi. seviye tespiti için:
(bkz: seviyesizlik)
(#78387)
son model ergen yazar.
son model ergenus.
hakkımda gram bilgisi olmadan ahkam kesen ergen kişi.
nickiyle müsemma, yazdıklarından leş gibi bir faşizm ve populizm*, vıcık vıcık bir eziklik akan yazar.

ha bu arada çok fena ad hominem hastası.
(#10436268) bu adam format nedir bilmiyor. ama iddaa sahiperilne '' oruspu çocuğu '' demiş ki zaten bizi ırgalamaz. ama iddaa sahibi olan zsa zsa gabor sözlüğe dava açarsa karışmama hee.

neyse konumuz o değil.

iş bu entryde görüldüğü gibi , genç dinamik , zeki ! ( ha bu olmadı ) , az zeki ve daha bir sürü pozitif şey...

e şimdi burada da pkk yı savunuyr ;

http://galeri.uludagsozluk.com/r/97691/+

e şimdi seni adam yerine koyup sözüne tama edecek adamı , ben adam yerine koymam be gözüm.

sen git bir kişisel gelişim kitabı oku. daha ne yapmak istediğini bile bilmiyorsun.
hoş gelmiş yazar.
lise ikinci sınıf öğrencisidir. bunu duydugumda hem yarıldım hem sözlü ne halde lan dedim
(bkz: çoluk çocuk doldu buralar)
(bkz: (#10436268)) yarı tanrı terimini sza sza gaborun çıkardığını bilmeyen yazar.
oruspu çocuğu demissin.

şeyhe tapanlar oruspu çocuğu demiş. öyle olsun. şeyhe tapan yok benim gördüğüm kadarıyla.

bu sadece puta tapanların , müslümanlara attığı iftiradır. ha şeyhe gerçekten tapan varsa allah ıslah etsin denir.

oruspu çocuğu denmez . ki ayrıca küfür sahibine aittir.

o onun inancıdır , isterse kremalı kek e tapar. burada kimsenin inanclarını sorgulayamaz, inanclarından dolayı hakaret edemezsin.

nasıl ki puta tapanlara biz '' eyy puta tapan oruspu çocuğu '' demiyorsak.

sadece '' puta tapan adamlar '' diyorsak ..

e tabi burada ki '' oruspu çocuğu '' lafı bana göre , hani mallığı ortaya çıkan küçük bir çocuğun haykırışına benzer.

gerçek hayatta bu kelimeyi kullanacak göt olmadığı gibi hakkıda yoktur zaten.

yani kısacası şu klavyeden küfür acizliğini bırakta.

biraz efendi ol.
takıntılı yazar. ve yahut; lise'ye yeni başlamış, insanlara politika ve, orak çekiç ile 4.enternasyonal sembolünü anlamadan, sembolizm dersi vermeye çalışıyor. ha ayrıca kendisini özel mesaj'dan da engelledim, artık başka birilerine 'hııı, çok ayıp' çekmesi dileğiyle.

hah, nasıl yazıyordu engelle butonunda;
(bkz: düşünme engelli garibim)

cuk diye oturmuş.

edit: duyduğuma göre lise 2 öğrencisiymiş. yazık lan.
ağzı gibi bozuk olan bir yazar.
(bkz: arabesk apachi)
küfür etmeyi fikir olarak benimseyen, bu fikrini her yerde dile getirmekten çekinmeyen, nickinden de anlaşılabileceği gibi ergen olması muhtemel yazardır. yazdıklarına bakarsanız 10 kelimenin 5'i küfürdür.
engin bir birikimi olduğunu tahmin ettiğim fakat yazıya dökmede sıkıntı yaşadığını düşündüğüm yazar.
#11062431 22 alt sınırını benim yaşım sana muhtemelen 23 yaşında olan bir ergen.

götünüzle okumayın lan gözünüzle okuyun.
entryleri şahane olan yazar.
evlat bari git hacca giden birine sor peygamberimizin mezarını akç.
kainatın efendisi muhammed mustafa'nın (sav) mezarını bile inkar etmiştir. bununla da yetinmeyip hazreti adem'den bu yana gelen fırka-i naciye olan ehl-i sünnete dil uzatma cüretini kendinde bulmuştur.

bilgisizdir.
mezhebi bellidir.

fazla söze gerek yok...
dikkatimi çekmiş yazar. yok len iyi manada değil. istisnasız ne zaman "ulan kim yazmış bu kadar malca bir yazı" desem karşıma hep bu çıkıyor. yaşı daha küçükmüş belki düzelir.
peygamberimizin mezarı hakkında "kimsenin bilmediği bir yerde" yorumu eğer gerçekse derhal benim nick altımdaki yorumunu silsin dediğim yazardır.

bizimde bir onurumuz var arkadaş, nick altıma yazı yazması resmen onurumu lekeliyor, ekşi sözlükteki hısım akraba ve tüm ak parti il teşkilatı benimle taşak geçiyor.
son entrlerine bakıldığında
kendisine tecavüz edenlerin şakirt olduğunu zanneden user diyebilecegimiz user.
(bkz: bildiğin user)

fethullah gülen in sevdiği şarkılar/#11073424
2. fethullah gülen in mirası/#11073400
3. bir kızdan daha güzel olabilen travesti/#11073364
4. 11 mart 2011 manisaspor beşiktaş maçı/#11073358
5. bernd schuster/#11073317
6. boyun eğmeyenler 3 nisanda toplanıyor/#11073300
7. zencilerin inci gibi dişlerinin olması/#11073294
8. tayyip erdoğan şeklinde kurabiye yapan laik nine/#11073289
9. jose maria gutierrez hernandez/#11073214
10. fethullah gülen i türkiye ye getirecek uçak/#11073155
11. istiklal caddesi ndeki sarı yağmurluklu kız/#11072885
12. 11 mart 2011 manisaspor beşiktaş maçı/#11072857
13. al hadji/#11072496
14. fethullah gülen i türkiye ye getirecek uçak/#11072399
15. jose maria gutierrez hernandez/#11072381
16. fethullah gülen i türkiye ye getirecek uçak/#11072367
17. 11 mart 2011 manisaspor beşiktaş maçı/#11072313
18. fethullah gülen i türkiye ye getirecek uçak/#11072298
19. okan bayülgen/#11072243
20. 11 mart 2011 manisaspor beşiktaş maçı/#11072235
21. mhp nin güneydoğu da varolamama nedenleri/#11072212
22. jose maria gutierrez hernandez/#11072198
23. apaçi murtaza/#11072154
24. beşiktaş taraftarı/#11072108
25. 17 de 17/#11072100
bundan bi sikim olmaz dediğim yazarımsı.
çaylak yapılmasıyla moderasyona olan güvensizliğimin yok olmasına yarayan yazardır. * inanılmaz tatlı bir çaylaklık yemiş.
(bkz: #11245180) ağlama dvarını yalayan paşaların postallarını yalayanlar, one minute çıkışından sona bile rte ye yahudi uşağı diyebiliyor.
ağlama duvarını yalayan paşalara ne derler? cesaret edip soru sorabilirle rmi a ca ba?!!!!!!
-de ve -da ayırımına takmış yazar..

(bkz: şekil değil içerik)