1. 1.
  seviye olmamasi durumu. bu insanlarda sikca gorulur. belli bur kultur seviyesini yakalayamamis kisilerde gorulur. ama bir sey bilmeyen ve bilmedigini de bilmeyenler bu gruba dahildir.

  seviyesizlik elestiriye bok atmak, tartismayi hakaret etmek sanmaktir. hic hazzetmem.
  ... laz pacino
 2. 2.
  tanımlı olmayan bir seviyeden yola çıkarak zıttını ifade etmektir. oysa, önce kabul edilebilir minimum seviye çıtası tanımlanmalı ardından bu tanım yapılmalı.
  ... silent trapper
 3. 3.
  ikili ilişkilerde veya genel konuşmalarda iletişimin kalitesiz olduğunu vargulayan tanımdır.
  ancak kime göre neye göre gibi sorular netleşmeden sadece askıda kalan bir sözdür.
  ... sahibinden satilik karakter
 4. 4.
  (bkz: seviye)
  ... freedom
 5. 5.
  insanlığın ortak değerlerine göre, belli bir düzeyi yakalayamamış bünyelerin; tiksindirici hal hareket tavır konuşma ve yazılarına verilen isimdir.. bu tip davranışı üzerinde barındıran bünyelerle birlikte vakit geçirmek zamanla kendinizden nefret etmenize yol açabilir... unutmayın ki üzüm üzüme baka baka kararır.

  hemen uzaklaşılması gereken ortam!
  ... paratoner
 6. 6.
  burada çok rastlanılan davranış.
  ... yaer buyrun benim
 7. 7.
  Üslup kişinin tarzıdır. Tarzlar da tıpkı diğer alışkanlıklar gibi alışkanlıklardan biridir. Zor kazanılır ve yine zor terk edilir. Hele de terk etmeye niyetli değilse insan, o kişiyi terk edene kadar mahkum eder kendisine... seviyesizlik bazen fikirlerin savaşıdır. insan olmak, insan olabilmek kriterlerini yok etmektir... kişilik ve kimliklerin hoyratça harcanması; cehaletin ve cahilliğin on para etmediği bir savaştır... dakikada bir renk değiştiren kişi kimliğidir bazen; ne düşündüğün, nasıl düşündüğünden çok; düşündüğünü nasıl ifade ettiğin, Tıpkı aslolanın okumak değil, okuduğunu yoğurabilme becerisine sahip olmak olduğu gibi. Rastgele ateş saçmak etrafa; Kime denk gelirse misali. ya da insanların kişilikleri ile uğraşmayı bir zafer çığlığı halinde sürekli tekrarlayan; Hatta bu noktada o kadar ileri gidip, küfretmekten kendilerini alamayan ve hatta hatta; neyi eleştirdiklerini bile ortaya koyamayan kişiliklerin sergisidir seviyesizlik. bu tarz insanların dertleri üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olduğundan gözü dönmüş bir şekilde özel lugatlarından bildikleri tüm kelimeleri birbiri ardına sıralarlar...
  1 -1 ... linka
 8. 8.
  Seviyeyi korumamak.
  1 ... aydinoglu f