bugün

kanal istanbul yapılınca oluk oluk para akacağına inanmış, inandırılmış olan çomardır.
görsel

belki de bizim iyesta gibi kanal istanbul güzergahında 1 dönüm arazisi vardır, oradan 3-5 nasiplenirim, rant geliri elde ederim derdindedir bilemiyoruz.
belki de katar emirinin annesinin bir yakınıdır, yahut bera talbayrak'ın akrabasıdır, kimbilir...

ama zavallının biri olduğu muhakkak.

şahlanış dönemi yazmış bir de...

lütfen az ötede şahlanın sayın çomarlar...
10 yaşında arabaya binen keko eylemi.
Bunlar katiyen eğitilemezler.
Sike sürülcek akla sahip olmayan bir Osmanlı evladı.
gemiler kanaldan geçecek diyorlar da bunlar tutturmuş içimizden geçsin diye.
Ruhsata işletti mi acaba mallığını?
Arsası vardır yavsağin.
halkçomarları çılgına çeviren adam gibi adamdır. evet..
maksat eskort evlatlığı olsun onlarınki. kanalı anana döşüyecekler desek kına gecesi yapar bunlar.
inanılacak görüntü. evet bu ülkede mümkün...

bazıları bu kişinin kesin arsası vardır ondan yapıyor falan diye düşünebilir ama ben bu kişinin rant değil akıl sağlığı sorunu olduğu için bu davranışlarda olduğunu düşünüyorum. bu kişiyi trafik polisi çevirip tarfik kurallarına usulsüz davranıştan ceza yazması gerekiyor ama olur mu? bence olmaz
acilen en yakın ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde tedavi altına alınması gereken çomardır. insanlık için çok tehlikeli.
Ben çıkarcı herifin tekiyim, akepe benim bu yalakaligimi görsün diye bağırıyor resmen.

Saksodan damağı delinecek.
görsel
Ah be çomarim, orda her șey devlet garantili olacak, yani Sana vergilerle giydirecekler Kanalistanbulun masrafini.
Öz hakiki çomar oğlu çomar diye buna denir işte.
ıstırırım erdoğan ı yalarım bile diyen çomarın arabasıdır.
çomar değildir akıllı adamdır.

durum eksilemeyin açıklıyorum

bu adam ak parti den geçimini sağlıyordur veya parti içinde bir yere gelme peşindedir. en kötü sürekli faydalar sağlıyordur belediyeden partiden filan ondan dolayı yalakalık peşindedir.
arabasına zarar vermiş bi kişidir. o kaplamayı keserken arbanin boyasında ve kaportasında sıkıntı olabilecek işlemler yaparlar. bununla ilgili bi video vardi araştıran kaplamanin zararlarını öğrenebilir.
cb kendisine randevu verip sarayda ağırlamalı.
hatta kanal bakanı olsun bu abi, dişçiler kanal tedavisi yaparken bu abiden izin alsın.
yakıt giderim proje yapılıp tamamlanana kadar karşılanırsa alnıma bile kanal istanbul yazarım hatta kanalı çizerim!
elaleme geçiş garantisi veriyorsunuz bana her ay 2 depo benzini mi çok görüyorsunuz...
ifade özgürlüğüdür.

ifade özgürlüğünü sadece kendi görüşü olunca hoş görenlere dert olmuştur. isterse penis resmi giydirir.
yakında kanal'a dolmuş yapmaya başlayacaktır, haydi bir iki, bir iki diye çığırtarak.