bugün

yıkık türk erkeklerinin ısrarla denediği taktik.
Düşmese bağırtmszlardı burası Türkiye
Ayy çok karizmatik diye düşerler.
Dün şahit olduğum bir şeyi anlatıyorum; ırak plakalı bir mustang gürül gürül geçerken 3 tane hanımın bacaklarının titreyişini gördüm (Kızların bacaklarına bakıyordum evet olay anında fakat konumuz bu değil bence ahah.) Dönüp dönüp baktılar, kikirdeyerek. Hiç de keko tipli kızlar değillerdi üstelik. Bu arada olay bebek'te gerçekleşiyor. Şimdi bu kızları sosyal medyada böyle bir motor sesi konusu konuşulurken görsek üfff gerizekalılar yha falan diyecekler. Ama bu tepkiyi verdikleri kişilerde ırak plakalı bir mustang yok diye böyle. şahinle veya tamponu yere sürtecek bir honda civic ile yapıyorsun o sesi sen. Yani demek ki motor sesinden ziyade, kullananın tipinden ziyade arabanın ne olduğu önemliymiş bazen. Tamamen duygusal.

Bu kızlardan olmayanlar zaten hiç üstüne alınmasın ama ikiyüzlüler alınabilir.
https://www.tv100.com/uni...nce-yaptilar-video-610515
görüklede barzolar tarafından hergün yapılan rutin eylem.
Sonra gidip toplu halde 31 çekerler.
Benim bile içim gidiyor, ıslanıyorum. * *
Genelde kız meslek lisesi önünde gerçekleşen olaydır.
Bunlara arizona kertenkelesi diyorlar.
bu yöntem söküyormu ya. bu kadar basitmi kız tavlamak.
O egsoz, o kıza girsin. Ruhsal bir sıkıntıdır.
Motoru bağırtıp bir de dönüp bakıyorlar arkalarına amk sırıta sırıta gerizekalı orospu çocukları.
iki tip var. biri doğan-şahin ikilisi diğeri Bmv-Mercedes ikilisi. bu arabaları kullananlar aynı karaktere, aynı davranışlara, aynı ahlaksız yapıya sahipler. trafiğe bir giriyorsunuz yol işgal etmeye çalışan, kırmızı ışıkta geçen, çekilin ulan ben buraların ağasıyım diyen... fakir ve çok zenginler yani iki uçta yaşayanlar bir anlamda eşitleniyorlar.

doğan-şahin yapıyorsa..itici
bmv-mercedes yapıyorsa oo ne kadar havalı... olarak algılanıyor.
uludağ'ın bazı fakültelerinin önünde gerçekleşen durum. ama başarı olasılığı yüzde 5 falandır ancak. insanlar genelde rahatsız oluyor üstelik.