bugün

onlarda bir durum yok. sayelerinde amı götü dağıtan bizler oluyoruz.
ikinci el piayasasi bay kemal yuzunden yükseliyor.
en kötü bisiklet 25bin demek istemiştin heralde? 25bine araba kalmadı.
ikinci el fiyatlarını sıfır araba fiyatları belirler. sıfır araba fiyatlarını da vergiler ve kur farkı belirler.

ama olsun agabenin bununla ilgisi yok. suçlu hep fırsatçı karaborsacı pezevenkler. ya o değil de soğan depoları basıyorlardı en son ne oldu o iş. araba depoları da basarlar işalla.
iş de görüyonuz

üsss ahılın, zalım amarihan lobisinin uzandıları

hemen işi reyize getiriyorlar

büyüh resmi görün

üssss ahılın oyunları boooooo.
52 bine aldigim ticari araci 40 bine veriyorum. Alici yok, ticaret yokki araba naapsin amk.
Biraz daha yalaklan malum partiye düzelir. Nası olsa hep ekonomi cok iyi diyorlar zamanla alışırsınız.
her şey mükemmel giderken araba fiyatlarının uçması durumu. aslında 1 haftaya kadar her şey mükemmeldi. hiç bir şey pahalı değildi. marketten 10 tl ye elimiz kolumuz dolu çıkabiliyorduk. sebze, meyve, et fiyatları çok ucuzdu. kiralar, evler, kısacası her şey çok ucuzdu. ama ikinci el satıcıları bir anda ekonomiyi çökertti. evet tu kaka bunlar. aslında ekonomiyi bozan bunlar. bunlar kesin fetocudur.
2. El oto fiyatlarının saftı maftı dağitması olayı.
60 bine çok güzel symbol ler var. Ya da dacialar..

Ancak otomobil değiller.
Ultra zenginlerden vergi alınmazsa araba da pahalı olur , sigara da , benzin de ... Kendimi bildim bileli böyle altta kalanın canı çıksın mantığı ....
Tamam ekonomi sıkıntılı, vergiler masraflar, yan sanayi, muayeneler, kasko bilmem ne giderleri garajda hareket etmeden duran arabaya yük oluyor ama insanlar da ölüden göt istemeye kalkmasa keşke.

Millet utanmadan, ikinci el diye tabir ettiğimiz bilmem kaç insanın acemilik zulmünden çıkmış, 300 bin kilometreye dayanmış arabaya, her şeyi orjinal ama her şeyi sök tak yapılmış, alüminyum folyo bozması arabaya sıfır muamelesi yapmaya kalkıyorlar.
hep o malum site bozuyor sarı logolu delinin biri arabasına şakasına bir milyon yazsa adam ulan bununki arabada bizimki patlıcan mı diyor. geçen arabayı değiştiriy dedim bakıyorum hurda bir on koyun dedim yine hurda bir on koyum hurda 50 binden sonra biraz iyileşiyor. bir on bir on bir acılı bir acılı daha mülayim dokunmasın hesabı. başlarım elin hurdasına sıfır bakıyım dedim. reno clio ya 75 bin sanderoya 69 bin meganada 103 bin çekince birde fiatı arayım dedim egea 74 bin dobloya yu hatırlamıyorum ama 100 bine yakın fiyat söylediler hyundaiyi aradım en son elentrada karar kıldım bari alıyım dedim oda 100 bin civarı tabi bunlar en boşu. sonra kredi çekmem gerekiyor hyundai için faizler ebesinin hörekesi mtv de 1.600 tl civarı olunca birde zamlardan önce 85 bine trendline passat almamışım 102 bine kuzen mondeo satmış otomatik ve kendi kendine park eden sıfır ayarında dedim kalsın. düşünün 20 bine şahin ve brodway gibi gaz tenekesi çok değil 3 sene önce seat ibizayı almadığıma pişmanım 1.0 mpi 38 bin 1.2 tsi dsg 42 ya da 45 bindi dizel 301 allure 48 50 bindi dolar düştü araba fiyatları yardırıyor. toplu hard sex var.
haklı bir isyan.
sıfıra bakıyorsun 5 kuruş etmeyecek arabalar 100 bin liradan başlıyor.

2.ele bakıyorsun.

2001 meganelar zaman zaman 30 bin lira.
makyajlı megane 1 kasa oluyor bu arada. mk2 de değil.

boralar 30-40 bin lira arası.

2004-2005 corollalar 40-50 bin lira.
e yuh.

2005-2008 focuslar 40-45 bin lira.

sıfır yol tutuşa sahip albealar 20-30 bin lira.

eğer düzen bir oturursa araba bakayım diyordum.
boğazıma dizdi, az önce.
anca 20-25 bin liraya makyajlı kasa megane 1, 20 bin liraya albea, hiç olmadı 10 bin liraya tempra.

aslında en güzeli dolmuş. *
arkadaşlar 2019 yılında hâlâ araba sıkıntısı çekiyorsanız kusura bakmayın ama bu sizin suçunuzdur. siz yapılan haksızlıklara göz yummaya devam ederseniz sizi daha çok sikerler.
ana baba dede ninenizin akape'ye oy vermesinin sonucudur. katlanacaksınız.