bugün

Duş sonrası buğulu camda gelen ve wohoho demeye fırsat vermeden, hemen giden his.
arada geliyor, sonra hemen gidiyor.
Olum acayip yakışıklıyım adına koyim. Sadece yakışıklıda değilim muhteşem ötesiyim. Arkadaşlarım benim gibi bir arkadaşı olduğu için çok şanslı.
Aslan burcu erkeği kadar olamayız maalesef.
ara ara evet geliyor ancak o iki aranın arası o kadar uzak ki anlatamam.
Kesinlikle güzel başlok ayrıca..

Kuaföre yada berbere gidince berber krsmeden önce son bir tarıyor arkadaş kestireceğine pişman oluyordun. .
Sen kendini beğenmezsen kimsenin seni beğenmesini bekleme. Tabiiki gelecek o his çünkü doğru söze ne hacet? Dozunda geldiği sürece gayet insani bir duygu olmakla beraber olması gerekendir. Aptal ego manyaklarına dönüşmeyin ama kimsenin de sizi hor görmesine müsade etmeyin.
rakı içerken oluyor bazen, lavaboya gittiğimde vazgeçiyorum.
yok hiç gelmiyor.

sahi size geliyor mu ya? oğlum yapmayın lan.
az önce banada geldi arkadaşlar. gerçek mi değil mi merak edip hemen etrafımdaki arkadaşlarıma sordum. hepsi de onayladı. şu an kendimi ispatın mutluluğunu yaşıyorum.

(bkz: gerçek dostlar)
sürekli gelmiyorsa o his yakışıklı değilsinizdir beyler:D
Bana her zaman olan şey.

(bkz: allah kahretsin bugün yine çok yakışıklıyım)
Yerini bir süre sonra ara ara gelen çirkinim hissine bırakır. Olur arada öyle. Çok da önemsemeyin.
geldiği gibi gitmekte olan histir. misal bir yerde oturmuş bir şeyler yiyip etrafı izliyorsundur. karşı masada oturan kızlar sana bakıp gülümsüyorlardır. içinden "acayip coolum yakışıklıyım bugün az sonra gelip telefon numaralarını bırakırlar lan masaya" diye aklından geçirirsin. sonradan o gülümsemeler parmakla seni işaret edip sesli gülmelere bırakır yerini. ne oluyor lan acaba derken elindeki tam ekmek arası tavuk döner ve masada duran kocaman ayran ile göz göze gelirsin..
ara sıra, bazı bazı
gelsen bile gönlüm razı. olan histir.
bende hep var o his
yaratan aylak gününde yaratmış belli ki.
(bkz: olur öyle)
telefonun ön kamerasında kendimi görünce bi tiksinti geliyor ama aynaya bakınca da giderim var diyorum. sıkıntı aynada heralde*.
(bkz: ayna)

Aynaya bakınca geçiyor.
benim his adresi yanlış yazdı sanırım, 36 yıldır hiç gelmedi ya la...
eger ozguven eksikse, yakisiklilik arada bir gelip gider. ozguveni saglam olan her zaman yakisiklidir. onemli olan beyinde bitiyor. nasil dusunursen onu donusursun.(mecazen, yanlis anlasilmasin)
Oluyo la bazen. Umut fakirin ekmeği. Kimse demese de biz deriz kendimize.
Duş sonrası buğulu aynaya yan yan kesik kesik bakılan bakışlarla bi anlık gelen his ve ön kamera açılınca geçen his gibi birşey diyolla.
Şeytanın sesidir.