bugün

laik türkiye cumhuriyeti için önemli bir adım atan yöneticidir. bundan bi on tane filan olsa ülke kurtulur.
apartman yöneticilerinin; kapıcılara, baş örtüsü takma zorunluluğu getirmesinin - bir yerde önünü açmıştır.
(bkz: yok ebesinin ali sami) izmirlilerin düşüncelerinin genelini kapsamayan faşistlik. yada ben böyle umuyorum.
apartmana kılık kıyafet yönetmeliği de koyarsa tam randıman alabilecek yöneticidir.
kelini yalarım demek istiyorum.
"Laiklik (Fransızca: Laïcité), devlet yönetiminde herhangi bir dinin referans alınmamasını ve devletin dinler karşısında tarafsız olmasını savunan prensiptir." diyor vikipedi.yani bu hareketin laiklikle uzaktan yakından alakası olmayıp aksine ülkedeki insan haklarına yapılmış çirkin bir saldırıdan başkası değildir. laiklik de her halta karıştırılacak kadar basit birşey değildir.

tanım: laiklik perdesinin arkasına saklanmış ama at gözlüğü takmış zavallı birinden başkası olmayan yöneticidir. böyle yönetici olmaz olsundur...
bir örneği de ankara emek de yaşanmıştır efendim.
istisnayı genel yapan gerici zihiniyet için gaz malzemesi yapılması yada ver coşkuyu olayıdır.
adamlar cahil olunca naparsın.