1. 1.
  (bkz: dırahşan gudde)
  1 ... gozluklu kedi
 2. 2.
  iç çamaşırlarını balkona asan teyzedir.
  1 ... vera
 3. 3.
  birkaç karde$in in$a ettirdiği ve altlı üstlü oturdukları apartmanda bulunan, karde$lerin e$lerinden her biri... açıklamadaki tipte apartman sayısı oldukça çoktur, biliyorum.
  1 ... dom dom bullet
 4. 4.
  apartman yöneticisinin eşidir. apartımanın kadrolu karışanıdır.
  2 ... sophie
 5. 5.
  her apartmanda birer tane bulunur.ayrıca her b.ka püsüre karışır bunlar, girene çıkana, kiracıya, evliye barklıya. meraklının tekidir. bazıları pencere arasından insan gözetler, aynı zmanda apartmandaki top secret dedikodular ondadır hep.
  1 ... exclusion
 6. 6.
  asla teyze değildir. obir yengedir...fantaziler kuran ergen gençlerin bir numaralı objesidir.en favori etkinliği ipek elbisesi ile cam silmesidir. *
  2 ... handushka
 7. 7.
  hayatın kadrolu unsurlarından olan yengedir. önce hitabet tarzıyla irkilip, geri çekilmenizi sağlar misal kapıya gelip size çok mühüm bir konu hakkında bilgilendirirken, ilk onbeş saniye sesinin tiz titreşiminden kendinize gelemezsiniz. apartman dışında da sıkça rastlanılır; her konuda daha doğrusu kendisinin önem verdiği konularda aşırı didaktik ve irite edici bir uslupla kafanızı ütüler, uzun yorucu sportif bir etkinlik sonrası eve dönüş yolunda arabada türk sanat musikisi icra eder, herkesi musiki neferi olmaya şartlandırır* bir yandAN DA potansiyel apartman eniştesiyle taksim geçer, aşırı egosantrik tespit ve cümleleri insanda istifra etme isteği uyandırır. bazen çin işkencesinden beter olan yengedir.
  not:dırahşan yengeye sevgilerle...**
  1 ... inanna salome