bugün

bu konuda tek yetkili, tıp eğitimi de almış olan psikiyatristinizdir.
Daha agir bir hasta olarak doktorun karsisina çikarsiniz.
kullandığımı anlamayan bünyem, bıraktığımı da anlamadı.

ben mi daha duyarsızım, bünyem mi.
Bir kaç ay önce yapmıştım bunu bir şey olmuyor öyle denildiği gibi sadece daha yoğun yaşamaya başlıyorsun abartılacak bir durum değil o da ben bu ilaçları alarak ayakta uyuduğuma inanıyorum arada bir çok zorlanırsam düzenli olmadığı gibi kafama göre alıyorum gerçi bu da pek işe yaramıyor ama olabildiğince zihinimi kandırıyorum.
psikiyatrist ne derse odur. o da aniden bırakılmaz der.
aniden bırakılmaz çünkü artan reseptör sayısı bir anda uyarılamaz nörotransmitter sinaptik aralıktan daha fazla alınıp yıkılmaya başlanır ve postsinaptik nörondan ötürü yoksunluk hisseder hasta.
psikiyatrların önermediği bir durumdur.
onların önerdiği doğrultuda azaltarak bırakmak gerekir.
intihara kadar sürükler alimallah.
ulan ne bırakması antidepresanı bi kullanan bırak bırakmay halk arasında şeker tıp dilinde extazy olarak bilinn hapa başlayıp level atlıyo .
kendine inanmaya başladığın ilk andır.
En iyi antidepresan müzik, temiz hava, yeşillik.
Korkmayın ölmezsiniz.
Eczacılık okuyan arkadaşımın kızmasına sebebiyet veren ameliyem. Ayrıca tek o kızmamıştı. Çok kez yaptım bu hatayı. Kendimi iyi hissettiğimde “amına gorum heri ilacının” diyerek içmeyi bırakıyorum. Zaman geçtikten sonra belki de bu yüzden ayarım bozuluyo belki de.
Sonunu düşünen kahraman olamaz.

Sinir krizi öncesi ısınma turları.
bipolar teşhisi konmuştu. ilaçsız olmuyor ilaçlı da olmuyor. bombok bir hayatım var zaten. bir kere ilaç bırakmayı denedim sanki güneşli havalar bile kara bulutluydu. yani ne bileyim antidepresana göre değişir. her antidepresan bön bön baktırmaz uyuşturmaz. öyle yan etkileri oluyorsa bilin ki yanlış ilaç yanlış dozlarda verilmiş.
Ben hiç başlamadım. Çünkü korktum. Alınmaktan. Etrafa bon bön bakmaktan. Uyusmaktan. Bakalım şimdi yarı deli yarı normal idare ediyoruz.
Tedaviye geriletir daha agir hasta bir sekilde tekrar doktorun karsisina çikarsiniz.
Psikolojik rahatsızlığın türüne göre çok farklı sonuçlar doğurabilir. Mesela bazı rahatsızlıkların özellikle OKB gibi, ilaçsız tedavisi mümkün değildir.
Sakın denemeyin !
ben yaptım bi bok olmadı, hadi evde yalnızken deneyin.
Balon eylem olduğuna katılıyorum. Bir halt olmuyor.

Ben concerta 54 ü birden bıraktım, alkolle çok efsane gidiyordu şerefsiz.
Salak salak işlere imza atmanıza neden olacak eylem.
Stres kaynaklı uyku bozukluğuyla çıktığınız bu yola daha mal bir şekilde devam edersiniz.
Ya hiç başlamamak lazım ya bırakırken doktoru dinlemek lazım.
Hayatı düzene koyma işlevinizi engelleyecek hata.
adam psikoloğa gitmeyin bi boktan anlamıyorlar diyor. sen yıllarca oku eğitim al tez yaz. klavye başında oturmaktan apış arası kokmuş işsiz, psikolog bir boktan anlamıyor desin olacak iş değil amk.
tehlikeli bir davranış olup, mala bağlamanıza neden olabilir. durup dururken ağlama, kaygı stres vs. azaltarak bırakın. birden kesmek kolay değildir.
amı götü dağıtmanıza sebep olur yapmayın.