bugün

sözlükteki antalyalıları ortaya çıkarmak için başvurulan ilginç bir o kadar da tehlikeli yöntemdir. adama sormazlar mı, kardeşim sen antalyalılardan ama bak gerçek antalyalılardan ne zarar gördün. hem antalya'da gerçek haç antalyalı kaldı. üstelik antalya'da gerçek antalyalı oranının yüzde 7 olduğunu biliyor musun ?
Her sehir de namussuz adam vardir.
Her genelleme yanlıştır.
Antalyayı bilen, antalya insanının da ne derece "kaldır at" cinsinden olduğunu bilir.

Cahil ve pisliktirler. Bir tık üstü ise Bodrum esnafıdır. Evlerine ateşler salınası!
Hem cahil hem kaba hem paragözler. Evet.
Bir antalyalı olarak katıldığım tespit. O kadar varoş o kadar cahil bir o kadar da mal topluluğu. insanlıktan nasibini almamış kendini düşünen hayvanlar, en ufak iyilikten anlamıyor çoğunluğu.
konyanın yarısı antalya da.
Genelleme yapan tipsizlere bak hele!
Sıcaktan olabilir. sıcak değil de.

Nem çok nem.
antalyalılar boktan mı bilmem ama şuan istanbul'a yeni varmış biri olarak söylüyorum ki o ne biçim şehir amk. hava limanına, olympos'a, nereye olursa olsun boktan bir ulaşımı var ve kazık. otostop çektiğim yerliler bile "burada parasız bir şey olmaz beş liraya götürürüm" dedi beş dk sürmeyen yol için. önüne gelen yalan dolanlarıyla para sömürmeye uğraştı, paramla rezil oldum her gittiğim yerde suratları on karış meymenetsizler yüzünden. abartmıyorum kırk küsür kişiye olympos'a giden arabaların geçtiği yeri sordum şoförü, polisi, esnafı, taksicisi dahil üç buçuk saat olduğum yerde döndürdüler beni ağzını siktiklerim, ilk beklediğim yerden geçtiğini en son şans eseri kendim gördüm, şehirde kimseyi istemedikleri belli yani doğru demişsiniz. lakin o şehir sizin değil tüm ülkenindir, turizm merkezidir, hakkını veremiyorsaniz siz siktirin gidin sakin köylük bir yere taşının. daha yazardım da orada yediğim güneşin etkisi hala geçmedi, cehennemden kurtulduk aq.
mantıklı düşünün her yaz akşamı haberlerde plajları, otelleri ve hatunları göstermekten ülkenin dört bir yanından çomarlar doldu güzelim şehre. siz de gerçek antalyalılarla değil çomarlarla iletişime geçiyorsunuz. tatilinizi yapıyorsunuz 3-5 kazıklanıyorsunuz sonra siktir olup gidiyorsunuz. biz bunlarla yılın 365 günü uğraşıyoruz. ne kadar kürt ne kadar doğulu vasıfsız keko varsa buraya taşınıyorlar, yemeyip içmiyorlar para biriktiriyorlar sonra dükkan açıp turizmin amına koymaya başlıyorlar afedersiniz.
ank*ralılar kadar değillerdir. evet.
Kusura bakmayın ama gerçektir. Para göz çıkarcı samimiyetsiz insan tipi bunlar çoğu sonradan görme. Evet.
Gevşek olmalarından kaynaklı. Erkekleri amsalak kadınları para düşkünü oluyor. Hele serikliler düşman başına. Gebizlileri de unutmamak lazım.
Onu yapan görgüsüzden ben de nefret ediyorum ama tüm antalyalılara laf atmasan iyiydi.
Özellikle Serik/Alanya insanı için kesinlikle doğru olan önerme. Kundulular idare eder, aksulular eh işte.
Ya heheh en müthiş sizsiniz kesin. Alanyalıyım alanyada yasıyorum bu dedikleriniz hiç birine katılmıyorum.
Bir Alanyalı olarak , kedi - ciğer olayını örnek vererek kale almıyorum.
Güldüren bir önermedir. Evet.
doğru bir önermedir, helenler hariç. ant*lya'nın türkiye'ye yararından çok zararı vardır.

zito!
itiraf etmek lazım ki serik delisi boldur.