bugün

bana her şey yakışır yarışması sayesinde gördüğümüz yazıdır.
Onunde fotograf cekilenlerden facebooka koymamasini rica ettigim yazidir. Vallahi baydi.
antalya'nin meydandan yivli camii minaresinin arkaya alınıp cekilen fotoğraftan sonra en çok fotoğrafa konu olan yazı. büyük bişey. ayrıca selekler'in önünde parkın karşısında.
canım memleketimdeki yazıdır fakat her önüne gelen fotoğraf çektirip oraya buraya koymuşur ,tiksindirmiştir artık.sırf bu yüzden kaldırsalar bu yazıyı istiyorum.
Selekler Çarşısının önündeki gereksiz yazıdır. "kanka şurda bi fotoğraf çekinelim yeeaağğ" diye gezinen ergenleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Matruşkalı parkta ergen mekanı olmuştur.
bir antalyalı olarak, önünde fotoğraf çektirmediğim yazıdır. çünkü böyle şeylere gerek yok. ilk defa gelen, aha ben de antalya'ya gittim diyebilmek için çekilebilir tabii.
ne yazıymış lan çocukluğumun selekler çarşısı orası, burada tanıştığım her üni okuyan arkadaşımın bir fotosu var burada anlamadım gitti...
o kadar selekler çarşısına gitmeme karşın dikkatimi çekmemiş olan yazıdır.
Defalarca oradan geçmeme rağmen görmediğim yazıdır.
amsterdam yazısında çekilen kuul oluyor da anlatya kimsenin hoşuna gitmemiş nedense. ilgi görsün işte ne güzel...
düden şelalesinin denize döküldüğü düden park ile birlikte antalya facebook profil fotolarında ilk ikide olan mekandır.