bugün

"ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar" diyen erkeklerin ağlamasıdır.
Bu başlığı açan, seni 9 ay karnında taşıyan doğuran emek veren o annene de mi acımasızsın.gerçekten insan olmadığı,ne kadar vicdansız ve taş olduğu belli.
bu ne biçim başlık.
Ağlasınlar. Hem de salya sümük, bağıra çağıra, feryat figan şeklinde. Gerekirse ağıt yaksın annesine, babasına ve sevdiklerine. insanız sonuçta, hepimizin duyguları aynı. Kadını erkeği fark etmez. Bazıları içinde yaşar duygularını, hislerini bazıları da dışına yansıtır.
ANNESi ÖLDÜ VE AĞLAMIYORSA O ADAMDA SIKINTI VARDIR.
Erkekler ağlamaz belki ama annesinin yanında her erkek çocuk gibidir.
Söylenecek çok şey var size ama değmezsiniz.
Ana lan bu boru mu.
(bkz: sen anan yani)
ölmeyen yüreğine düşen koru bilmez. üzerinden annesinin aldığı dünyalar kadar yükü anlamaz.

ben de bilmezdim. ağlamam sanardım. öyle bir ağlıyorsun, öyle bir yıkılıyorsun ki, o kadar yarım kalıyorsun ki, dünyanın en anlayışlı en güzel eşini koysan yerine o eksik kapanmaz.

kapanmadı, oradan biliyorum.
Annesi ölmeden kaybettiğinin farkina varayamacak kafar fakir beyinlli yazarlar beyanı.

Bu tipler onlari sevenleri aninda harcarlar elindekilerinin değerini kaybettikten sonra anlayip içten içe salya sümük aglarlar alkol komalarina girerler eski sevgiliyle mesaj atarlar.
Erkekler nadiren fakat gereken durumlarda ağlamayı çok iyi bilirler hanımefendi.

Anne bu.
Anne olunca belki anlarsınız ne demek oldugunu.
Hayatta öyle şeyler vardır ki yaşayınca öğrenirsiniz, yada anne baba olunca. Kardeşleriniz arkadaşlarınız eşiniz dostunuz hemen herkes teselli eder dik durmak metanetli olmak salya sümük ağlamamak zorundasınızdır. Sessizce bir köşede süzülür göz yaşlarınız, acınızı içinizde yaşarsınız. Başkalarına başınız sağolsun demekle öğrenilmediğini de anlarsınız bu acıların.
insandır hemde gerçekten annesini seven bir insan.

maalesef aramızda hala insan olmayanlar var.
insandır, bir daha göremeyeceği bir insanın özlemini çeken erkektir.
Aglaya aglaya büyüyecek olan erkektir. (bkz: erkeklerde ağlar)
Milletimiz ağlayan erkeği adam yerine koymadığı için konu ne olursa olsun ağlayan erkekleri garip görürler maalesef.
annesinin kıymetini bilendir. adam gibi adamdır.
aralarına dahil olmadığım grup.

belki miras bırakmadı diye ağlıyordur bilemeyiz.
Adam gibi adamdırlar. Gözyaşı taş kalplilerde bulunmaz bulunmayandanda hayır gelmez.
erkeğin taştan oluşmadığının göstergesidir. erkeklerde ağlar, kaybetmeyen anlamaz, allah uzun ömür versin.
Anne başka bişey hacı ağlayacaksın anıra anıra böğüreceksin sesin kısılacak çünkü seni karşılıksız seven tek olgu ailedir ağlayın .
komiktirler.

en azından güneş gözlüğü takın da ele güne rezil olmayın.

erkek adam acısını içinde yaşar bilader.
patlak kızların hoşuna gitmeyen erkek tipi.
normal insandır.