bugün

(#5548334) entrysinde hafiften saçmalamıştır arkadaş. ben ne milliyetçiyim ne de mhp ile uzaktan yakından bir ilgim var ama sen nasıl masum insanları katleden bölücü bi örgütle;teroristlerle her ülkede daha koyu veya daha ılımlı hallerinin söz sahibi olduğu yani var olmasının gayet doğal ve gerekli olduğu bi milliyetçi partiyi aynı kefeye koyabilirsin. otur,bi düşün; ülkücü saldırgan gençlerin bile teroristlerden çok çok daha masum olduğunu gör.
(bkz: altıncı nesil çaylak)*
(bkz: anne ben çaylak oldum) *
çaylak olduktan sonra arkasından daha rahat sallanan yazardır. solculukla pkklığı karıştıran , egemen politikaların kurbanı ,ya pkklısın ya türk milliyetçisi diye düşünen insanlar üzerine gidiyor. yapmayın.
atatürk'e faşist demenin bir sakıncası olmadığını ve ata'nın bonapartist olduğunu söylüyor pardon zırvalıyor kendisi. atatürk kimlere emanet etmiş ülkeyi be yazık vallahi yazık.

edit: ayrıca yarım saattir entrini sil bak ben de silcem diye yalvarıp duruyor kendisi. atatürk düşmanlığımı kimseden saklamam diyorsun madem dursun işte demi!!
(#7632526)
kendisi antepli olmamasına rağmen, antep için yazılan türküleri gayet iyi bilmektedir. nitekim bunun sayesinde "vurun antepliler namus günüdür vurun kürt uşağı kavga günüdür" gibi sıçmayı başarabiliyor. kendisini antep zirvesine davet ediyorum buyursun gelsin. antep neresiymiş dünya gözüyle görsün istiyorum. bakalım aynı osurmacılığı burda da yapabilicekmi. * *
kendisinden yeni bir ana * beklediğim yazar. sosyalizm hakkında yazarken kullandığı kelimelerin cümle içerisindeki rasyonel dizilişi, ilk okuduğumuzda sosyalist olma arzumuzu ortaya çıkaran kitabı ana yeniden bu sefer ona yazdırılır ise belki de artık revizyonist olan benliğime iyi gelebilir.
beni aniden kendisine sempati besleyecek hale sokmuş güzel yazan yazar.
desteksiz sallamak hakkında baya bir kitap okumuş yazar. nitekim yazdıkları entryler sayesinde artık bizde desteksiz sallayabiliriz*. bi de; kendi çapında gülüp eğleniyor.

(bkz: yazık lan)
ikiyüzlülerin saldırılarına aldırmaması gereken yazar.
(#8478014)(#8464905)
(#8457185)(#8452084)
(#8450112)(#8457185)
(#8449087)(#8449060)
(#8446903)(#8444704)
(#8427228)(#8425006)
(#8421268)(#8420023)
(#8408117)(#8407359)
no'lu entrylerime bakmasını rica ettiğim yazar. niyetim zaten dar olan sol cenahın bir üyesine düşmanlık beslemek değil var olmayan birşeyin gerçekmiş gibi, üstelik desteksizce sunulmasına karşı cıkmaktır.
groupie olması lazımdır.
efsane bir yazardı, ama postmodernist olmaktan kurtulamıyor.