bugün

çaylak edilmiş yazarın annesine kötü haberi verme anıdır.
:) herkesin kullandığı bir bkz i kullandığım için çaylak oldum * yaşasın adalet * yalnız 10 gün fazla değilmi *
ekşi sözlükte veya uludağ sözlükte çaylak konumunda olan olgunlaşmamış yazar cümlesi. bazıları da çaylak durumuna düşürüldüğünde kullanabilir bu cümleyi.
10 günlük çaylaklık süresinin ardından okuyup okuyup gülünesi söylem.
Abçk, anne ben çay koydumdur, sitem kokan başlıktır, smile israfıdır.
(bkz: bana da bir hafta vermişlerdi dostum)
(bkz: sakin ol yiğidim otur soluklan hele)
Cevaben 'aferin benim oğluma' gibi bir geri bildirim alınması muhtemel söylemdir.
anne ben çaylak oldum cümlesine iyi halt yedin kızım denilecek olay.
gururla anneye söylenen cümle. söylenirken gözlerde yaşlarla ama gözler monitörden ayrılmadan parmak şıklatılmaktadır. kıpır kıpırdır çaylağımız, heyecanını ve mutluluğunu annesiyle paylaşmak ister. *
bazılarını çok heyecanlandıran, duygulandıran hadisenin bildirimidir.
#7610769 *
ben sana dedim oğlum, senden bir b.k olmaz şeklinde annenin cevap verebileceği bir durumdur.
evlatçığının hiçbir şey başaramıyacağını düşünen annenin aldığı ve "haaa?" şeklinde cevap verebileceği muhtemel haberdir.
dün anlık sinirle girdiğim triple hatta multiple siyasi entrylerim sonucu olduğum hede hödöyü bildirim şekli.
ne diyelim ki yeni bir sistem getirmişler sanırım böyle ışıklı falan istatiski veriler içeren pek anlamam ama yine de inceledim fakat genel olarak iyi bir seyir sergilememe rağmen silik olan entrylerim fazlalığı göze çarpmış olmalı ki tekrar çaylak moduna gönderilmemde ki en büyük ikinci etkendir birincisi (bkz: özel mesaj ifşası) souç olarak varılmak istenen nokta moderasyonlar çalışıyor tebrikler arkadaşlar bravo çocuklar (bkz: yalakacılık)...
dün boku bokuna çaylak olan wertherin acisi'nin bunu annesine haber vermek için kullandığı tümcedir. * *
- anne ben çaylak oldum.
- ben olsam seni tümden internetten men ederdim! yeter artık kalk şu bilgisayarın başından! *
bu başlığı arayıpta karşıma çıktığında mutlu oldum demekki yalnız değilmişim. ve evet ben yine çaylak oldum muhtemelen bu sefer izne ayrılmadan 3 gün giriş yapmadığım içindir. siz siz olun ya izin alın yada sözlüğe girin.
bende çaylak olmuşum kaç gün sürer sıkıcı bir durum ama direnecem kanımın son damlasına kadar.