bugün

güzel hatun..rus tenisçi..en son enrique iglesias'la bir ilişki yaşıyodu.. (bkz: uludağ sözlük magazin servisi)
maria sharapova dan sonra yalan olmuş tenisçi. anna sadece güzelken maria hem güzel hem başarılı. neyleyim ben seni artık anna, maria var artık maria! * *
(bkz: rusya nın dünyaya kazandırdıkları)
kia'nın auto show 2006 standında tanıtım yapacak olan hatun.
yazar ne kadar ugrasırsa ugrassın bir turlu saclarını onunki gibi yapamaz dogal guzellik olsa gerek rus guzelinki.
auto show 2006 fuarında ücretsiz ereksiyon sınavı yapacak rus tenisci.
autoshow 2006 daki görevim esnasında rakibimiz olan kia standından bir adım bile uzaklaşmamama neden olacak afet. yemişim işi gücü, markayı, arabayı, fuarı, kariyeri ıvırı zıvırı ben kia'cı oluyorum bir günlüğüne diye düşünmeye neden olan eski tenisçi yeni model sarışın rus hatun.
Auto Show istanbul'da KiA standında izdiham oluşturacağına emin olduğum sarışın afet.
enrique iglesias'ın escape şarkısının klibinde oynayan güzel tenisçi.
teniste uluslararası bir başarı yakalayamamış, tenisten çok güzelliği ile konuşulan, modellik yapmışlığı bulunan * rus tenisçi.
kendisinin tenis oynamayı bilen versiyonu için. *
(bkz: maria sharapova)
maria sharapova dan daha güzel olan eski rus tenisçidir.
hiçbir turnuvada finale çıkamamasına rağmen hep göz önünde olan eski tenisçi. şimdilerde sadece yardım amaçlı turnuvalarda oynamaktadır.
texas hold'em poker'de farklı renkten as ve papazdan oluşan ele verilen isim. bunun sebebi güzel görünmesi ancak nadiren kazanması.

kaynak: poker royale.
bildiğin taş.
allah' ın dünyaya bir lütfu.
Florida'daki Sony Ericsson Turnuvası'nda tribünlerde sevgilisi ile ateşli bir şekilde öğüşerek ilgi odağı olmayı başaran insan ötesi varlık.
http://www.medyafaresi.com/?hid=23873&cid=4
profesyonelliğinin ilk yıllarında aslında fena işler çıkarmamış; wimbledon'da henüz 16 yaşındayken yarı final oynamış, 2001'de avustralya açık'ta çeyrek final görmüş tenisçidir. sonraları, tenisin değil de, başka şeylerin para ettiğini idrak edince bugünkü hali vuku buldu..
babası güreşçiydi.
geçen gün ntvspor'da tesadüfen canlı bir röportajına rastladığım hatun kişi. böyle bir tatlılık az kadında bulunur. o gülümsemeler ve sempatiklik içimizi yaktı efendim. bir de nazlı bir ingilizceyle birleşince*gerçekten hayran olmamak elde değil.

sarı saçlarına gurban.*
ajan olmadığını kanıtlamak için soyunan tenisçidir: `http://www.elmahaber.com/news_detail.php?id=25012`

yaradılış harikasıdır aynı zamanda..
güzellikte , kendisi ile kıyaslanabilecek herhangi bir tenişçi yoktur,olmamıştır 20-25 yaş arası baz alındığındada , olamayacaktır.
nası bi güzelliktir arkadaş...
yamulmuyorsam kariyerinde hiçbir büyük turnuva kazanamamış olan tenisçidir ama gönüllerimizdeki yeri ayrıdır tabii. severek izliyoruz.
milletin neresini beğendiğini çok merak ettiğim hatundur. şu tipe bak ya!

görsel
makyajlı hali cidden güzeldir. ayrıca vücudu çoğu rus hatun gibi taştır.