1. 1.
  ankara dolaylarından televizyon maymunu.
  3 -12 ... aabi
 2. 2.
  gereksiz şahsiyet
  2 -6 ... kısmetsiz
 3. 3.
  aslında ankara'da çok mütevazi bir hayat yaşayan, komşuları tarafından sevilen, daha geçenlerde hapse girmiş çıkmış, ailesine bağlı bir şahsiyet.
  5 -2 ... markasiz
 4. 4.
  beyaz takım elbisesiyle ayrı bi karizma insan.
  5 ... ümit
 5. 5.
  yakalarsam tık tık,ben karı isterim baba,döşeyelim abi... gibi şarkıların isim babasıdır.bir keresinde bu şarkı sözleri yüzünden ülkücü bir sanatçı ile tartışmış ve bu tartışma esnasında kendisine 1porno kaset mi yapıyosun kardeşim" diye bağırılmıştır.
  3 ... chilavert
 6. 6.
  başlık bir yazım hatasına kurban gitmiştir.
  angaralı durgut. aslı budur.
  (bkz: değiş tonton)
  1 ... pilotmont
 7. 7.
  "seni gidi fındıkkıran hıyarı tarladan çalan" gibi sözlerin sahibi günümüz ozanlarından. kendi bakışından insan örnekleri sunmaktadır. gerçek sanatçılardan birisidir. türev değil çeşittir.
  4 -1 ... karizmatron
 8. 8.
  bir çok soytaridan daha adam olan sahsiyet. çekemedigimiz noktasi ise sanat alemini yuzumuze vurmasi sanirim.
  3 ... ankakusu
 9. 9.
  Günümüzün Nareddin Hoca' sı olduğunu ima ederek şarkılarında tariz bulmamızı bekleyen ancak bunların sexshop jingle larından farkı olduğu görülemeyen herif bey. *
  1 -2 ... gammaze
 10. 10.
  cagımızın degeri bilinmeyen muzisyeni. her ko$ul icin $arkı yazmı$tır. genellikle turkiye'deki kadın erkek ili$kilerini ele alır. manitalar, ERKEKLERDE OYNAR, BEN KOZUMU OYNAMADIM tarzını belirleyen guzel orneklerdendir. degeri oldukten 300 yıl sonra anla$ılacak. "up the turgut" adlı fan sitesinden kendisine ula$abilirsiniz...
  2 ... bilincli tuketici