bugün

Şu an itibariyle zirvebox da oluşturduğum zirve. kutsal modlarımız da kabul ettikten sonra zirveboxda yayınlanacaktır.
30 eylülde yapılacak zirvedir.

Not: tarih editlendi.
Hııııı?

görsel .
katılacağım zirvedir. yaklaşınca tekrardan haberlenmeyi isterim.
sahi mi. sonra yine organizasyon işi bana kalmasın.
Ankara zirvelerinin ünlü organizatörü aynalisazantarafından düzenlenecektir.
daha önceki zirvelerden pay biçerek sıcak ve güzel bir zirve olacağı öngörülmektedir.
1 ekim tarihinde ankara'da beklenen sıcaklık gündüz 25, gece ise 11 derecedir.
herkese iyi zirveler !
winter bile coming, kızlar hala not coming zirvesidir.
Ortamları ısındıracak zirve, millet after party istiyor.
Olaya el atıyım mı?
yine beni çağırmayacaksınız,anladım ben.
an itibariyle zirvebox da yayınlanmıştır.
Yine 18 kızın arasında tek erkek ben mi olcam. Son zirvede oje kokusundan, benden makas alıp durmalarından bıkmış usanmıştım.
Neden 1 ekim. Neden okullarin acildigi zaman. Bu sefer gelmeyi planliyorum sanirim.
Okulların açıldığı zamana denk gelmesi garip bir tesadüften ibaret mi denilesi zirve. Kim bilir, belki organizatör zirveyi kaçırmak istemeyen yazar arkadaşları da düşünmüştür. *
olursa ekime olmazsa silkime kadar olan zirvedir. kısmet şartlar olgunlaşırsa en yaşlı yazar olarak katılmak gerekir.
ilk içecekleri aynalisazan ın ısmarlayacağına dair duyumlar aldığım zirvedir.
bazı yalan yanlış duyumların olduğu zirvedir. itibar etmeyiniz.

30 eylül cuma akşamı yazarların toplaşacağı zirvedir.

Not: tarih editlendi.
Gidilecek ilk zirvedir.

Yapilsin efenim.
Bu gidişle +12 ile katılacağım zirve. Daha erkekleri çağırmadım bile. Amaaan onlar yolu bulurlar kendileri.
Sirf zirve ugruna gunu birlik okudugum sehirden gelecegim icin ickileri kamikazeye kitlemeyi dusundugum etkinlik.

Edit: tamam sadece bir bira valla soz.
Kendi zirvemde bile içtiğim çayı beleşe getiren ben denizin bonkörlüğü hakkında fazla ümitlenilmemesi gerek. Bi dal sigara ısmarlarım bak.
sıcak kakaom ve bir paket marshmellow ile katılacağım zirvedir.
sanırım benimde gideceğim, sevdiğim bir yazarın davet ettiği zirve.
görsel .
Hangi konularda muhabbet edileceğini merak ettiğim zirve. Birbirini tanımayan insanlar ve tek ortak nokta zall...
(bkz: ay ben gülerim)