bugün

0:00 3:44
Gerçekten orada bir yakını falan ölmeyip, provakatör olarak konuştuysa yazıklar olsun! Vefat eden insanların üzerinden şov yapmak ne kadar adice!
ideolojiniz batsın, kürdistan'ınız batsın, pkk'nız batsın diyememiştir. Teröristlere tek laf edememiştir. Ne de olsa onlar masum, onları bu suçları işlemeye mecbur edenler suçlu.

Götveren piç.
Videoya şimdi ulaştım ve güldüm kahkaha attım.

Şehit oldu diye soyleyemeyen insan güruhu kalkmış bu adama savunma nutku çekmiş benim düşüncem de olanlara.

Olum şov bunlar. O an o gün söylenecek şey değildir. Ağlamak için özür dileyip nefret kin ve şov kokan hareketler de bulunmuş.

Elbette terör olayı olduktan sonra kızılay a gitmedim. Ankara da gece otobüse binerken yolcu sayısının azaldığını gördüm. Korku elbet var ama güçlü olmak gerekmiyor mu?

Eee bu niye havladı?

Biraz mantıklı düşününce kime neye hizmet ettiği görülür.
şov yapma prim yapma provakatör dediğim kişi...Bu adamın akrabası falan değil o rahmetli.
Dinimiz batsın ha, seninde pkk seviciliğin batsın kürtçü ! Ölümden rant sağlayan troll seni. Kaça para aldın can dündar dan bunları söylemek için
bu adam insanların vicdanlarını suistimal ederken tabiki önce yakını var mı gerçekten diye irdelerim. yakınımdı demesine ne gerek var gerçekleri söylemesi için. çıksın düşüncelerini söylesin kim ne karışır ! devlete sövsün , adalete sövsün , haksız gördüğü her kişiye her kuruma her partiye sövsün ! ölenlerden birinin yakınıyım demesinin sebebini bana açıklar mısın?

evet devlet pkk lıları destekleyenlerle kol kola gezdi. evet aynı masaya oturdu. neden yaptı hala aklınız basmıyorsa çıkıp başkalarına gerizekalı damgası vuramazsınız . analar evlatlarını yitirmesin , birlik beraberlik olsun , türk kürt kardeş olsun diye birşeyler yapmaya çalıştılar. amma yalnış politika amma pkk itlerinin şefersiz oluşundan başarısızlıkla sonuçlandı. demek ki bunlar iyi sözden güzel davranıştan anlamıyor , soyunu sopunu kökünü kurutmak gerekiyormuş. bunu anlamış olduk. sizin gibiler bi tarafları sıkışınca bütün gerçekleri bildikleri halde ama onlar pkkyla kol kol şettiler demeye devam edecekler.

benim için gerçek olan nedir biliyor musun gazi üniversitesinde okuyan 20 yaşındaki gencecik yavruyu babasının saçlarını koklarken ki fotoğraf karesi ..

son olarak bu şerefsizin sövdüğü kendi dinidir. kendi sorumludur. senin için önemi yok farkındayım. ama er geç önemi anlaşılacaktır.
Lan tipine ekmek bandığımın dürzüsü.. Adamın yakını var yada yok eyw. Ulan adamın söylediği şeylerde hiç mi haklılık payı yok? R.t.e yi nerdeyse peygamber ilan ettiniz - ki aranızda cidden onu peygamber sananlar karısını kızını kendini ona sunmak isteyenler, herif ceplerini doldururken çalıyor ama çalışıyor diyenler, açılım sürecinde pkk ya göz yumun diyen bizdik dediği halde hala götünün kılıyız tribi ile hareket edenleriniz var. Oğlum/kızım bunu anlamak bu kadar mı zor ulan?

Kuran-ı kerim 'i kaçınız cidden anlayarak okudu? Kaçınız o ezbere okuduğunuz dualarda ne anlatıyor acaba diyip mealine baktınız?

O feryat eden adamın dediği "dininiz batsın" cümlesini neden oturduğunuz organınızdan anlamaya çalışıyorsunuz anlayamıyorum. Oğlum sizin beyniniz yok diye herkes aynı mı olacak.. Siz yalakaların din dediği şey cidden yerin dibine batsın. Ve hiçbir süreç hiç bir açılım sınavdan çıkıp stres atıp arkadaşları ile vakit geçiren sonra eve gitmek için otobüs durağında bekleyen o genç kızın yaşamından değerli olamaz. Yeri gelmişken umarım bir gün gözünüzde ki perde açılır ve gerçekleri görmeye başlarsınız.

Peşin edit: şimdi delikanlı olan bi kaç kişi saçma salak şeyler yazacaktır. Güzel kardeşim eğer adamsan bu adamın feryadını irdelemek yerine kendini patlatan kadının taziye cadırının kurulmasına izin veren devletini , başbakanını, cumhurbaşkanını sorgula. Onlarla konserlerle el ele miting alanlarında kol kola gezen ben miydim?
Azcık düşün...

Terörle yaşamaya alışmamız lazım konusuna hiç girmiyorum..

Azcık düşün...

Edit: entryde gerizekalı yazdığımı hatırlamıyorum.
Video da benim izlediğim kadarıyla ben ölen kızın yakınıyım dediğini duyamadım. Öyle demiş ise bana da link atın lütfen.

Bu mantığı aklım cidden almıyor. Pkk ya destek verenlerle değil direkt kendileri ile masaya oturmadılar mı? Bir bebek katili ile antlaşma yapılmayacağını kendi bilmiyor mu? Dağdan inen askerimizi şehit eden teröristleri kutlama şeklinde karşılanmasıns zenimin hazırlayan kimdi ? Hadi kendi aklı kesmedi bunu etrafında onlarca danışman neden var? Onuda geçtim analar ağlamasın deme hiç hakkı yok. Şehide kelle diyen insandan bahsediyoruz. Ve haklısın güzel kardeşim şimdi analar ağlamıyor. çünkü hiç şehit vermiyoruz.

Keşke atalarımız da kurtuluş savaşında analarımız ağlamasın diye düşünüp kol kola gezselerdi işgal güçleriyle. Sonuçta mantık aynı.
http://www.haber7.com/gun...ni-degil-provokator-cikti

ben söylemiştim bir bit yeniği var diye.
ne demiş, neler etmiş, benim için şu an tartışma konusu olacak şeyler değil.
lakin, söylemek istediğim iki kelam var.

bu arkadas, provokatörse direkt olarak vay puşt.

yok yine bu arkadas öylesine bir bireyse arkadaş bu Nasıl bir acayipliktir? Adam gezi olayları olduğunda şans eseri istanbul taksim'de. LGBT yürüyüşlerinde yine şans eseri orada. Ankara patlamasında, ilginç, şans eseri yine orada. bu kadar şans da yani biraz hmm, neyse.

insan gerçekten hayret ediyor.
Türk milleti dram duygusallık merhamet etmeyin. Doğu bizansin kahpe çocukları her yerde. Uyumuyor gece gündüz ülkenin yıkmak için milli değerlerimize inançlarımıza saldırıyorlar. Uyanık olun bunlar türk kimliğini taşıyan köpekler hainler.
Ulan adam söylediklerinde sonuna kadar haklı, sizce haksız mı serzenişi sayın ak itler?
Benimde Ankarada hiçbir yakınım ölmedi ankarada bile yaşamıyorum, 4 gündür okula mezardan çıkıp gidiyorum adiler!

Bu adam söylediklerinde son noktasına kadar haklı siz ölenlere zerre üzülmediniz bir de yok siyasete çekmeyin yok birilerinin acısıyla oynamayın falan ulan bu kişiler sıradan bir trafik kazasında mı öldü? Eceliyle mi öldü? Depremde mi öldü?
Ülkende bomba patladı bomba! Sizde hiç mi duygu yok hiç mi düşünce yok hiç mi vatan sevgisi yok, millet sevgisi yok, bu ne vicdansızlık bu ne umursamazlık!
Kim deşifre etmiş diyenler asıl bu düzmece canlı yayını servis eden kim ona baksın.

Hiçbir haber kanalında, hiçbir sitede haberi yokken "hayat tv" gibi, ne olduğunu bilmediğimiz bir kanaldan düzmece canlı yayınla ulusal kanallara da servis edilen feryaddır.

Deşifre eden kim, peki ya gündem eden kim?
Aa, dha hatta cihan falan mı sandınız? Değil.
canı acıyan bir adamın feryadıdır. o kadar mal var ki, okuduğunu anlamadıkları gibi söylenenleri ve söylenmek istenenleri de anlamıyorlar. türk-kürt faşizmine toptan bağırıyor adam. ikincisi ise adam din uğruna yapılan katliamları da toptan tokatlıyor.
Evet doğru kan revan can pazarında ceset parçaları içinde tek derdimizin iktidara laf çarpmak falan olması gerekiyor.

Duyarlılık anlayışına bak.

Acılarınız bile göz yaşlarınız bile hesaplı. Acaba bu acıdan ne gibi bir kazanımız olur hesabına düşmüşLer,

Acıymış, O bile feyk ulan.
günahına girmek istemiyorum, provakasyon amacıyla mı yoksa gerçekten bir yakınını kaybettiği için mi orada yorum yapamam. Ama söylediği sözler hakkında bir iki kelamım var.

Pkk saldırısında dininiz batsın terimi ne alaka be seküler yobaz dostum? Bunu işid yapar anlarım, hizbullah yapar anlarım ama pkk lan bu. hani sizin daha 2 ay önce selocan diye hitap ettiğiniz şahısın mensup olduğu partinin desteklediği örgüt. Hani CHP genel başkanının kobani direnişini neredeyse Çanakkale ile aynı seviyede tuttuğu dönemlerde kobani'de tarafı olduğu örgüt. Ya da akp'nin uğruna kendi sınırımızdan araçlarının geçmesine izin vererek destek lojistik destek almasına sebep olduğu örgüt.

iktidarınız batsın, anlarım doğru
Paranız batsın, anlarım
gücünüz batsın, anlarım

ama din ile ne alakası var kuş beyinli?

Sonra anadolu kesimi akp'ye oy verince woooww neden verdi oluyor. Sen adamın inancını bariz tehdit eder, saygı duymazsan ilk yalakaya oyunu verir o halk. Bu saatten sonra da anladım ki bu leylek yuvasından bozma saç şekilleriyle dolaşan solcu tipler totolarını yırtsalar anadolu insanından oy moy veya destek falan alamazlar.
Arkadaşlar sadece işinize geldiğinde gündemi takip etmeyin rica ederim adam deşifre olmuş.

Yakını falan ölmemiş.

Sizin bizim acılarımızı suistimal etme derdine düşmüş bir provokatördür.
allah günah yazmasın adam pek çirkin.
beni rahatsız etmeyen feryattır. müslüman değilim çok da hoşuma gitti.
ankara patlamasındaki sert rüzgarlı eleştirilerimle görülebilen bir yazar olarak şahsın tavrı çok yapay geldi. hani bana öyle geldi olmayadabilir ama zuhal topalın
https://www.youtube.com/watch?v=bKuJKvR_jKM
şu performansı bence aynı seviye.
Kendini patlatan kişi ateist bir sosyalist kadın.

Suçlu ise din.

Kufru basardım da, günah arkadaş.
işin en kötü tarafıda ben dahil büyük çoğunluğumuz sanki bir gün bu patlamalarda tanıdığımız birinin ölme ihtimali yokmuş gibi yaşıyoruz.
sizin din hassasiyetinize tüküreyim be dal-taraklar!
arkadaşın isyanı din adı altında yedikleri hurmalar, yaptıkları arsızlıklar, dayatmalar, hırsızlıklar, tecavüzler, sapıklıklar!
bunları din kılıfı ile bize dayatmaya, normalleştirmeye çalışan bir siyasi parti!

arkadaş sonuna kadar haklı! onları dini islam değil başka bir şey! öyle uydurma dinler ve gericilik yerin dibine batsın!
diyecek tek şey var:

amin!
inançsızlığını sözcüklere dökmüş. Bunun dışında söylenebilecek pek bir şey yok. Aksi olmuş olsaydı, Allah'tan rahmet diler, yakınlarına da sabır temennisinde bulunurdu.
Cımbızla laf çekmeye çalışan yazarlara hitaben;
Başında kürt-türk faşistliğiniz yerin dibine batsın diyor.
Dininiz yere batsın derken de ışid gibi oluşumların yaptığı eylemleri kastediyor muhtemelen. Yapmadıkları şey değil. Genel olarak terör saldırılarına bir tepki koymuş vatandaş.

Sonuç olarak; insanlığınız yerin dibine batsın.