tam adı "ankaranın yakışıklı polisleri askerleri ve güzel kızları" olan ve kuruluş amacının ne olduğu anlaşılamayan, 17bin üyeli bir facebook sayfası.

https://www.facebook.com/groups/375216535925933/
Ankara' nın polisleri (güvenpark için konuşuyorum) çevik kuvvetler abazan, karıya kıza laf atan, kız geçse de bacağını götünü kessek diyen tipler. Kızları konusunda yorum yapamıyorum karışık ama böyle sayfayı beğenip aktif olarak takılan Ankaralı kız büyük ihtimalle ayda yılda bir ailesinden izin alıp Kızılay a gidip Kızılay avm' nin üst katında avm popileriyle kesişen, akşam yedide de eve dönen kezbanlardır. Saçma salak işler yapıyonuz.
Henüz rastlamamış olduğum polisler ve kızlardır. Nerede takılıyorlar bilen varsa mesaj atsın.
az evvel katıldığım, gereksizlikte benzerleriyle olan yarışını çok önde götürdüğüne inandığım mal grup. içerde klasik ergen muhabbeti dönüyor; fake kız profilleri içerdeki erkeklere iş atıyor, anlamlı olduğu düşünülen aptal sözler paylaşılıyor, açlıktan gözü dönmüş erkek sürüsü bulduğu her dişi zerresinin üzerine saldırıyor.

her ne kadar grupta geçirilen her saniye insanda intihar etme isteğini tetiklese de bazı kesimlerin ruh halini analiz etmek açısından bu grubu yararlı buldum. içeride bazı sosyal deneyler yapıp sonuçlarını sizinle paylaşmayacağım. elde ettiğim bulguları tamamen kendi sosyal çıkarlarım için kullanmayı düşünüyorum.