bugün

şüphe uyandıran saldırıdır. hani iki roket at sadece camlar kırılsın?
ikiz kulelere gerçekte uçak çarpmaması gibi bir durumdur. yoksa buna inanan var mı?
Facebooktaki arkadaş listemdeki "gezicilerin" sevindiği ve paylaşımda bulunup dalga geçerek paylaştığı haber. Tarafımdan hepsi listeden çıkarıldı. Bunlar valla Türk değil, vatan hainleri!
polislere tiyatro dersini zorunlu kılmıştır. gezi olaylarında da çok başarısızdılar. yani aslında o kadar komik ki sen roket at, gündemin amına koymaya çalış. Gel gör ki roket patlamasın. şaka gibi bu adamlar valla.
göt kurtarmak için hedef saptırmaktır!!!
saldırıyı düzenleyen iki kişinin yakalandığı eylem. zanlıların üzerlerinde el bombaları bulunmuş.
kimseye zarar gelmemesine sevindiğim terörist saldırı. ama bazı dangalaklar bir polisin ölüm haberi karşısında mutlu olacak durumda. lafa bak "keşke ölselermiş, gezi direnişi bıdı bıdı..." sizin ben zihniyetinizi s.keyim. şimdi ben de buradan "senin zihniyetindeki kişilerin ölmesini istiyorum." desem (ki asla demem) hoşuna gider mi? manyak değilsen gitmez. senin dediğin de buna eşdeğer gibi bir şey işte. uzun lafın kısası; her insanı aynı kefeye koyan bütün zihniyetlerin a.ına koyim!
not: gece gece ağzımı bozdurdunuz be!
Çapulcuların madem devrim yapamadık polis öldürelim kararı aldıklarını gösteren olay.
bu işin nereye gideceği belli. şimdi türkiye'de olmayı çok isterdim. allah tüm müslümanların yardımcısı olsun. zafer bizimdir.
ya bakın şu çapullcuların marifetlerine, destan yazan polisimize, '' bunu da yaptılar'' demek için kurgulanmış bir oyundur sadece...
terörist saldırıdır. ötesi yoktur. yani biz eskiden öyle derdik en azından. şimdikiler ne diyor pek bilmiyor ben.
nereden çıktı o iddialar bilemiyorum ama bu saldırı eğer geziciler yapmış ise, ki bu iddia her açıdan çok mantıksız, işte o zaman kesinlikle asrın en salakça eylemi olarak bir numaraya yazabiliriz bunu. öyle salakça şey mi olur lan? böyle bir şeyi yapmak, "bunlar marjinal gruplardır" diyen başbakanın ve tayfasının ekmeğine yağ, bal sürmek değil; yüzde yüz haksız bir insanı yüzde yüz haklı konuma sokmak olur.

ne yalan söyleyeyim, bu ay ve gelecek aydan çok korkuyorum. ülke olarak çok kısa sürede çok fazla düşman edindik. iran ve suriye türkiye ile neredeyse soğuk savaş halinde. bu ülkelerin istihbarat gücü bizimkilerden daha fazla. pkk geri çekilmiyor, başbakanın bazı adımları atma konusunda çekimser kaldığı söyleniyor, pkk tehditler savuruyor. işte böyle bir ortamda şahsen benim aklıma gelen pek çok senaryo var ama "geziciler" ve "pearl harbour vakası" ihtimalleri bana hiç mantıklı gelmiyor.

eskiden olsa kesin pkkdır derdik.
gezi eniklerinin sevindiği haber.
lan sizin kendinizi atmanız gereken bir dam yada pkk paçavrasını sokmanız gereken bir yeriniz yok mu?

esada asker lazımmış oraya gidin hadi.
çapulcuyum ama bırak ölü (ki ona şehit denirdi eskiden) yaralı bile olmamasını umduğum olay.

ha bu arada şehit olmamasını bazı yavşak çevreler "lan pekeke değildir inşallah çözüm süreci bozulur oylar gider, zaten suriyeden bi cacık çıkmadı" diye karşılamıştır.
o bez parçası suriye bayrağı çıkar demedi demeyin.
21:30 siralarinda sesi duyup gök gürültüsü sandigim olaymis. Su anda helikopterler geziyor buralarda.
dhkpc olma ihtimali nedir bilmiyorum. aklıma da başka birşey gelmiyor. pkk olduğunu da sanmıyorum. bu kadar büyük eylem sırası değil.

ekleme

ancak en güzel ve acı olan gerçekte ne biliyor musunuz? koltuğuma oturuyorum, izlemiyorum bile. sadece o koltukta oturuyorum. üzülsem de hiçbir şey yapamayacağımı biliyorum. çünkü kendileri hariç kimsenin birşeyler yapmasını istemiyorlar. kendileri ise biat ederek yükselmelerinin bedelini acı şekilde ödüyorlar.

herifler parayı icat eden adamdan çok daha zengin. ilim onlarda. biz ara eleman ülkesi. güç onlarda çünkü sona giden yolda böyle olması gerekiyor. yanlış yerde doğmaktan başka suçu olmayan insanlara karşı savaşarak toprak parçaları üzerinde etkinlik kurmak istiyorlar. bu toprak parçalarına tamamen sahip olabilmek için çoluk çocuk öldürüyorlar. gençlere din öğretme adı altında yanlış kur'an mealleri yayınlıyorlar. sözde hadis üretiyorlar. sözde atasözü üretiyorlar. toplum mühendisleri yetiştiriyorlar. bir milletin dili ile oynuyorlar ki iletişim güçlüğü çekilsin. gibi gibi işte.

velhasıl bu tip şeylere kafa yormaktan yoruldum. biri gelip kıçıma dürtene kadar koltuğumda oturmaya devam edeceğim. kararım değişmezse.
ölü olmasini dileyenlerin bizzat kendi ailelerinin ölümünü yasamalarini dilediğim olay. Allah kahretsin sizi de zihniyetinizi de.
polislerin ölmesini bekleyen kansız orospu çocuklarını sevindirmiştir.
http://www.ulusalkanal.co...0905_20092013232437_0.jpg

roketi kim attıysa artık... neyse kimseye bir şey olmaması iyi bir şey.
" kendin pişir kendin ye " işidir o.
sevinerek takip ettiğim haber, umarım ölü sayısı çok olur, sen gezi parkında, ankara kenedi caddelerinde eylemcilere biber gazı sık, sonra pişkin pişkin otur emniyette ohhh iyi oldu allah verir işte.
derin devlet saldırı olduktan iki saniye sonra failleri belirler. zaten fail ya kendisidir, ya zıtlaştığı bir örgüt. zıtlaştığı bir örgütse saldırının polis evine yapılması örgütün gövde gösterisi yapmak yerine üstü kapalı mesaj vermeyi seçtiğini gösterir. eğer sorumlu derin devletse seçim öncesi yeni maduriyet kampanyası başlamış demektir. yine de can kaybı olmaması sevindirici. i... melih gökçek'in yorumları paha biçilemez. neden bu adama böyle planlarda rol biçiliyor bi tek onu anlamıyorum.
kalleşçe bir saldırıdır, esada destek veren odtü'lü solcu militan öğrencilerin evleri iyice aranmalıdır.
DHKP-C, Geziciler ve Esad'ı aynı potada eriterek tek bir düşman yaratmayı başarmış salakların yorumlarını okudukça ne diyeceğimi bilemediğim saldırı. ABD'yi ve Kızıl Tugayları unutmuşsunuz denklemde. Ha bi de balinaları aşırı avlayarak nesline tüketecek izlanda balıkçılarını.
(bkz: dhkpc)