bugün

kesin adam ot çekmiştir kafası güzeldir şehrin içinde kalan kuşları görüp"ben hiç martı görmedim"demiştir kendine.sonra kafasının güzelliğiyle onalrı martı sanmıştır.
ankarada martı görmek zor iki gözüm.
en fazla rüyasında görür diye cevaplamak istediğimdir.
ankarada martı görmek şöyle özetlene bilir.
(bkz: kutupda götüme kaktüs batar çölde kutup ayısı dürter)
simit alıp fırlatma isteği oluşturur insanda.
bu ironiyi "ankara'ya gelen hamsi kamyonlarının peşine takılıp gelen bir çok martı vardır.hatta bazıları ankara' ya yerleşmiştir" şeklinde parmaklamak isterim
(bkz: ankara da simit city arayan martı görmek)
(bkz: kedidir o kedi)
kesin yolunu şaşırmıştır yada diğer martı arkadaşları ona telefon şakası yapıp "olum senin kızı ankarada gördük, ne iş?" ten ibarettir
(bkz: ankara nın limanı) *
Cem Uzan'ın başbakan olduğu gündür. Hatırlarsanız başbakan olduğunda Ankara'ya deniz getireceğini vaad etmişti. *
tavuk döner + ayran 1.5 lira olursa büyük ihtimal gerçekleşecek durumdur.

(bkz: martı eti ya da derisi)
(bkz: lost)
hirfanlı barajı'nın şereflikoçhisar tarafında kalan bölümlerinde de görülebilir.*
ankara'da yaşamaya başlayan birinin mart ayına kadar dayanabilmesidir.*
bazen martıların insanlardan daha anlamlı olduğunu düşünüyorsanız hayal kırıklığına uğramanıza sebep olur.
(bkz: bursada martı görmek)
kedilerin hevesle beklediğidir. mart'ı 4 gözle 2 penisle beklerler.
belediye otobüsünün camından simit atarak martıyla aynı yöne yolculuk etme zevkini yaşatabilir .
beşiktaş - kadıköy vapurunda aynı aktiviteyi gerçekleştirmenin yerini tutmayabilir ama kısıtlı imkanlarla bu kadar olur .
-edit- imla
mart ayında ankarada olmaktır. * *
bahtsız bedeviyi çölde kutup ayısı s*kmiştir efendim , ankarada martı görmek hiç kalır.
kanal ankara projesinden sonra görülebilecek hadisedir.
(bkz: yersen)
çok da şaşılacak birşey değildir. ankara balık hali'ne giderseniz görebilirsiniz.
(bkz: bokunda boncuk görmek)
(bkz: gölbaşı)
(bkz: istanbul da erdal beşikçioğlu nu görmek)