bugün

görsel

Bunu yapan insan olamaz. Beyaz bir arac zehirli et dagitmis kopeklere.

#batıkenttekatliamvar

https://twitter.com/Benim.../1115704885570416640?s=19

Edit: daha da fazlasi varmis. Arabanin plakasi 41 abs 558.
mansur savaş döneminde olmuştur. yazık günah evet..
Yeni yapılan güncellemelere göre kaç hayvanı öldüğü henüz bilinmiyormuş ancak sayı fazlaymış hala da köpekleri yememeleri için durdurmaya çalışıyorlarmış ve aralarında hala can çekişenler varmış. Benim söyleyecek sözüm dahi yok her bir şey yazmaya çalıştığımda içim parçalanıyor ne bu etrafınızdaki her canlıya çektirdiğiniz ya bitmedi mi vicdansızlıklarınız şerefsizler.
Bunu yapanların allah belasını versin ya nasıl insanlar yaşıyor orda şerefsizler.
insanlara saldırdıkları oluyodu bazen, Durduk yere yaptıklarını sanmıyorum, önceden bir husumetleri vardır köpeklerle ama bu da olmaz be kardeşim, git şikayet et gereken ne ise yapılsın bu nasıl bir caniliktir. Allah belanızı versin.
bunu yapanlar can veremeyin insallah ococukları.
Birileri seçim sonrası hırsını hayvanlardan mı çıkarmış nedir?
insan olma vasfından uzak kişilerin işlediği bir cinayettir..
evet koca bir cinayet,

ağzı var dili yok derler ya, işte öyledir dostlar..
can dostlar..

nasıl kıydınız o masum canlılara , nasıl lan nasıl..

kendinden başka canlı sevmezsin, 5 yaşındaki çocuğun eğlensin diye kedi köpek alırsın 2 ay sonra bakamadım diyip sokağa atarsın, kendinden başka her canlıya öcü olarak bakarsın..

her şeyi anlarım da nasıl kıydınız lan o masum canlılara nasıl,
insan sıfatındaki şeytanlar..

azıcık yüreği olan, başka bir canlının kılına zarar veremez be, vicdansızlar..
Bir şeyler demek istiyorum, diyecek bir şey de yok. Yapanlar kendi cehennemlerine hapsolur da can verip kurtulamazlar umarım.
En çok da zavallı yavruların canları yana yana çaresizce ölümü beklediklerini bilmek üzüyor. Twitterdaki videoların hiçbirini izlemeye cesaretim de yok. Öyle gelem giden tehlikeli araçlar var mı diye pencereden bizimkileri gözetliyorum anca ne yapsam bilmiyorum.
Umarım yapanlar bulunup en ağır şekilde cezalandırılır. Şu gariplerimi acılar içinde kıvranarak öldürmenin bedeli 3000 lira para cezası olmasın lütfen. Lütfen!
Ruhsuz serefsizler.
Tek derdi bir kap yemek bir kap su olan savunmasız hayvanların zehirlenme olayı.
Dünyaya gelip hayvanların yaşam alanlarına çöktük onlara yaşayacak bir alan bırakmadığımız yetmiyormuş gibi bir de yaşamlarına son verdik.
insanligin, insanın ne kadar orospu çocuğu olabilecegini bir kez daha net bir şekilde göstermiş olay. şimdi evrimden girip hayvan haklarindan çıkardım ama uğrasamicam sabah sabah. en kötüsü de böyle bir suçun sorumlusununun ya hiç ceza almayacağı ya da minik bir cezayla kurtulacağını bilmek. sorsan "çocuğuma saldirirlardi bla bla" bir şeyler geveleyecek. umarim geberir o çocuğun.
mansur yavaş döneminde gerçekleşmiştir.

edit: aynısı konya'da olsa belediyeye hakaretler bilezik gibi geçirilecekken ankara'da olunca, trol oluyor. peki.
Yerleri yok bu dünyada hiçbirinin. Böylesine acımasız ve vicdansız olmak ya bu kadar kara bir kalbi nasıl taşıyorsunuz siz? Ne yani naptı bu küçük canlar size ne yapmış olabilirler ya zorunuz ne sizin oropsu çocukları. Ha bir de mansur yavaş döneminde olmuştur yazanlar olmuş. E ne diyeyim ben ya. Akp gibisiniz gerçekten bakın görün neler oldu o varken diye göstermeye çalışan ve buna işte mansur yavaş haklısın başkanım diye yanıt veren seçmen gibi..
Baslik troll donuz turnosolune donmus resmen kimsenin siklemedigi bi yerde sirf troll amaci guderek aptal saptal konusanlara da yaziklar olsun bi sey demiyorum.

Aracin plakasi da belli o yapan adami artik bulsunlar daha fazla elini kolunu sallayarak dolanmamali. Serefsiz pezevenk.
bunu yapanlar " keşke bizler de bu köpekler gibi ölebilseydik " diyeceklerdir. allah'a havale !
CHP yapmıştır ve haklıdır. iftira atmayın.
Görüntüleri izledim de aglanicak bişey yok fazla abartiyolar.
(bkz: Doğal seçilim)
Şimdi şöyle bir durum var. Sevgi ortamında büyümemiş kimseler, hayvanlara ne yazık ki empati kuramıyor. Öyle "bencil" büyüyorlar ki... Her şey onların istediği gibi olması algısına kapılıyorlar. Bugün haberlerde rastlamışsınızdır. Bolu'da gece ormanda piknik yapan bir kendini bilmez, yakmak için odunları bitince ormandaki ağacı kesmiş. Bu da aynı hesap. köpeksiz sokaklar istiyoruz. eee.. O zaman bizim onları zehirlemeye hakkımız var. inanın bu tip insanlar toplum için en zararlı insanlardır. Yarın kendi bencil isteklerine uyarak insanları bile öldürebilirler. Ki ÖLDÜRÜYORLAR DA ZATEN. O yüzden ben bu tip haberleri gördüğümde hayatta her istekleri yerine gelmiş, şımartılmış bir insan olduklarını ve her istediklerinin olması gerektiğini düşünen bencil bir ruh halinde olduklarını düşünüyorum. Bu ruh hali en baştan, çocukluktan başlıyor. Size gördüğüm bir olayı da anlatayım: Ortaokul öğrencisi bir çocuk kediyi yanına çağırıyor. Okşuyor seviyor. Sonra da tekme vuruyor. Şimdi bu çocuk böyle bir hareketi nereden öğrendi? Kediyi sevmeyi, onun bir canlı olmadığını nereden düşünüyor? Benim kanaatim bu hayvana şiddet içerikli bilgisayar oyunlarından. Mesela kediye vurulan bir oyun vardı. Adı tom muydu neydi? Her neyse dağıtmayalım. işte sağlıklı bir insan-hayvan ilişkisi görmüyor çocuklar. insan-insan ilişkisi de görmüyoruz. Tüm ilişkiler bencillik ve çıkar üzerine kuruluyor. Böyle olunca, her alanda empati yapmak yerine narsistlik tepe yapıyor. O yüzden bizim ele almamız gereken başta sokaklarda köpek istemiyoruz narsistliğinin önüne geçmemiz lazım. Sokaklardaki köpeklerin kendiliklerinden olmadığını sorumsuz insanların bir sonucu olduğunu öğretmemiz lazım. Her şeyden önce eğitim. ilkel insan dürtülerini, cehaleti eğitimden başka bir şey ile yenemeyiz.
arabanın plakası 41 ABS 558 arkadaşlar.
Insan oldugumuza utanir olduk.
Bu gibi katliamlari keyif için yapanlar var cezalar az bilinç yok
nasil düzeltecegiz hiç bilmiyorum.
Sokak hayvanlarının etrafa enfeksiyon yaydığını iddia eden cins tipler kaç kere bu sebepli hastalığa yakalanmış da rivriv ediyor orada burada? Ülkeye Suriyeli alımı bile çoğu bitmiş hastalığı tekrar hortlatmışken bu hayvanların yaşam alanı yüzünden enfeksiyon geçiren bir insana kendi adıma henüz rastlamadım, kendim de öyle bir durumla karşılaşmadım.

Bu akşam saat 19:00’da gimsa önünde toplanıp protesto edilecek bu insanlık dışı katliam. Katılmak isteyenlere duyurulur.
aslını astarını bilmeden sırf chp' nin aldığı belediye, büyükşehir vs. diye asıp kesen tayfaya; umarım bir gün kendinizi savunmanıza bile fırsat vermeden götünüzden kan alırlar.

bitti.
Bu katliamı yapan ya da onaylayan insan müsveddeleri! Kötüsünüz, iliklerinize kadar kötüsünüz...
Yeryüzünde yaşamayı hak eden canlıların sadece insanlar olmadığını, bilmeyecek kadar cahilsiniz...
Medeniyetin, sokak hayvanlarından tiksinmekten geçtiğini zannedecek kadar ilkelsiniz...
Sevmediğiniz her canlının, ölmesini kurtuluşunuz görecek kadar canisiniz...
başka insanların çiçeği, böceği, hayvanları sevmesini hazmedemeyerek kadar zavallısınız...
Tek derdi karınlarını doyurmak olan o masumlara, içtikleri yağmur suyunu, yedikleri kuru ekmeği, yattıkları soğuk taşları, teneffüs ettikleri oksijeni dahi çok görecek kadar ve onların yanında, hayvan olma şerefine Nail olamayacak kadar zalimsiniz...
Çünkü siz iliklerinize kadar kötüsünüz...