bugün

Genelde Vakit öldüren hayatı sorgulayan tiplerdir. Boş vakit gibi geliyor . Bi kaçtane güzel anime var önyargılı da olmamak lazım .
Henüz steins gate izlememiş yazar beyanı.
Eminim ki anime izlemeyenler vakitlerini aşırı faydalı şeylerle geçiriyorlardır. Zevkleri tartışmamayı bilmem kaç yaşında öğretiyorlar, siz hala gelip bunun eleştirisini yapıp argüman sunuyorsunuz, bi gidin abi ya.

Anime izlemiyorum, death note dışında.
Anime aynı sinema gibi birden fazla sanat dalının harmanlanmasıyla oluşmuş, binlerce yıllık japon kültürünün teknoloji ile meydana gelmiş halidir. içerisinde sanat, tarih, kültür, teknoloji gibi unsurlar barındırır. Yeterli sanırım.
bir k-pop dinleyicisi kadar olamaz.
Tanıdığım Anime izleyen kızlar genellikle kitap da okuyan, bir şeyler araştıran ve bilmek isteyen güzel kızlardı. Erkekleri bilemem, bana ne zaten iq.
Anime izleyenlerin genellikle biraz (bkz: şey) olması.
anime izleyeceğinize iki program öğrenin de o animeleri siz yapın izletin açık ve net.
Ben de bu düşüncedeydim, koca koca insanlar çizgi film izleyip bundan ne anlıyorsa derdim. Derken, bir animeye can sıkıntısından başladım ve olan oldu...
Şimdi Makoto Niitsuların, Hayao Miyazakilerin filmleri havada uçuşuyor...

izleyin izlettirin. Hatta havalar da soğudu, geceleri sıcak çukulatanızı hazırlayıp, battaniyeye sarınıp izleyin. Ama altyazılı olsun. Japoncaya kolaylıkla aşina olup, bir müddet sonra sevimli bile buluyorsunuz.
Aptalca bir tespit. Aklıyla harcayabilir sizi bazıları.
ilginç bir tesbit.
japonya' ya gitme sen. bukkake' ye kurban gidersin bunu orda söylersen. sanırsın ki bunu söyleyen Çağan Irmak filmleri izliyor. Sherlock izletsen beyni kulaklarından sıvı şeklinde akacak tipler burda entel ayağına yatmasın lütfen. çok dolusun kardeşim ama bilgiden, farkındalıktan değil baya eziklenmişsin kendi kendine yada sevgilini anime izleyen birine mi kaptırdın onun garezi de olabilir.
himym, leyla ile mecnun vs izleyenlerden pek farklı oldukları anlamına gelmez. bekaret ve sivilce dışında.
Haklı ve yerinde bir başlık ama death note hariç de.
kimsenin inkar edemeyeceği gerçek.anime izleyenler boş beleş tiplerdir.