bugün

ykb sponsorluğunda yapılacağı duyurulan konserin tarihi 12 mart 2016 tarihine ertelenmiş.
erteleme sebebi sanatçıdan kaynaklıyormuş. bak bak hemen nasıl da satıyorlar sanatçıyı.. ulan ben yapacanız işin..

edit piaf: sabah EKRANIMA DÜŞEN bir eposta SAYESiNDE öğrendiĞiM BiR BiLGi. DÜRÜST OLMAK GEREKiRSE böyle bir sanatçının var OLDUĞUNU ve bu sanatçının türkiye'DE iKi KONSER VERECEĞiNi DE BU EPOSTADAN ÖĞRENDiM. YANi KEMAN KONSERiNE GiDECEK KADAR MAL BiRi DEĞiLiM.
şok eden değişiklik haberidir.

ya bütün planlarımı bu konsere göre yapmıştım ben, hepsi alt üst oldu şimdi.
bu adam da iyice alıştı türkiye'ye. e tabi bu tip organizasyonlarda para kazanan kişi sayısı 1 değil. sanatçılar, organizatör, mekan vs vs. her şeyi geçtim 1 sene önce sinan erdem spor salonunda konseri vardı. andre konsere geç gelen bütün seyircileri rezil etti. bu hareketin iyi mi kötü mü olduğunu tartışmayacağım. eğer onun konserine gidecekseniz geç kalmamanızı tavsiye ederim.

bir de biz coğrafya olarak saygı göstermekle adam şımartmanın farkını ne zaman anlayacağız çok merak ediyorum.

ayrıca bilmeyenler için söyleyeyim. " keman konseri " ( neyse artık o keman konseri ?) diye düşünmeyin. bildiğin senfoni orkestrası gibi geliyorlar. arada bu topraklardan bu kültürden buralı sanatçılarla birlikte birkaç parça da çalıyorlar. andre sadece kemanıyla beraber şeflik ediyor.