bugün

delikanlılık kavramından bihaber yaşayan tiplerdir bunlar.zaten büyük çoğunluğu kürt olduğundan pek de takılmamak lazım bu duruma.çünkü normaldir.

ancak sempatizan olarak kalırlar ötesi olmaz.
aslında yoklardır ve hiç bir zamanda olmayacaklardır.
türkiye adina sanal olduklari icin daha az tehdit sayilabilecek insanlardir.
uludağ sözlük'te bol miktarda olan ve eylemlerini yazar nicklerini hackleyerek gerçekleştiren şerrolardır.
uludağ sözlükte; dikkat ederseniz hakkında kötü yorum yapılınca basarlar eksiyi haa bu arada deşifre olmamak içinde entry altına kendi görüşünü yazamazlar hemen. madem bu kadar ötüyorsunuz kalıbınızın adamı olun, savunduğunuz düşüncenin arkasında durun.

(bkz: klavye delikanlısı)
sadece sözlükte sempatizan olanların sadece sözlükte olması gayet doğaldır, keza pkk'lıysanız ve türkiye'de yaşıyorsanız, bu suç işliyorsunuz anlamına gelir; pkk'lı olduğunuz için (tabii ki pkk tam anlamıyla bebek katili ensest orospu çocuklarından oluşur) doğrudan hapisanede işkence görmeyi ve bok yemeyi hak edersiniz.

tabii bir de kürtlerin gereksiz bir şekilde türklerin havasını tüketmesi mevzusu ve ulu orta türkiye'de - bakın türk iye diyorum - kürtçe konuşmaları vardır. bunların hepsini keseceğsin aslında, bi kaçını da asacaksın taksim meydanına sallanacak...

ne kadar insancılım değil mi?

genelde pkk sempatizanı değildir bu kişiler. kürt haklarını, kürtçeyi, kürt kimliğini savundukları ve asimile olmadıkları için pkk'lı olmakla suçlanırlar. olsun, daha önce barış dedik savaşla geldiler, eşitlik dedik özal'ın banka hesabıyla geldiler, bu sefer de kardeşlik dediğimizde pkk'lı yaftasını yiyecek kadar canımız var, her nasıl hrant için gözyaşlarımızı dökerken vatan haini olduysak, nazım'ın vatandaşlığı için savaşırken moskof olduysak...

sayılmayız parmak ile,
tükenmeyiz kırmak ile.
taşramızdan sormak ile,
kimse bilmez ahvalimiz.
Pkk sempatizanları için attırabileceğim sayabileceğim bir çoğu küfür olan sözlerim mevcut ama yazmaya gerek yok sanırım. Fakat anlayamadığım bir konu var. Kürt insanına neden ayrımcılık yapılan entrylere sahibiz. Hiç kimse kusra kalmasın ama ilkokul 4'den lise 1 matemateğine kadar toplam 6 sene ilk konu kümelerdir, ve kümelerde bize 6 sene boyunca birşey öğretilir. Her eşit küme denkdir, fakat her denk küme eşit değildir. Çok çok afedersiniz sözlükte yazdığım ilk hakaret olucak, bu kadar basit birşeyi anlayamayacak kadar salakmıyız. Her pkk sempatizanı kürt olabilir; ama her kürt, pkk sempatizanımıdır ?

Ve bu yazıyı yazdığım için hepinizin gözünde kürt olim problem değil. Ama bilesiniz ki ben bir çerkezim ne yaparsam yapim Türkiyem için birşey yaptığımda mutlu olan biriyim. Benim vatanım bura, buranın toprağı kokarım ben.

Herkese insan gözüyle bakmak çok mu zor. Benim sizden iyi olmasın çok iyi kürt arkadaşlarım oldu, tıpkı türk arkadaşlarım gibi.
sanal ortamına göre değişiklik gösteren uslupları vardır.

sözlük(ler)de tutumları genelde, terör örgütünün aslında son derece legal işler yaptığı ve bizi buna siz zorladınız şeklindedir. şehrin ortasındaki bombalı saldırıları ve geceleri kundaklanan arabaları bile meşrulaştırım, saçma bir mantığa oturtmaya çalışırlar.
genelde yazılarında abartı küfür kullanmazlar. *
bunlar daha düzgündürler ve bazen fikirlerine rağmen saygı duyulabilir.

birde facebook, youtube gibi sitelerde olanları vardır.
bunların herhangi bir amacı yoktur. sadece nefretten kaynaklanan fantezilerini yazıya dökerler.
facebook ta kürtçe konuşanlar adlı gruptan bir alıntı:

--spoiler--
45 milyonuz aq. sikelim belalarını

lan aslında erkeklerinin hepisini öldürecen. bebekten keftora kadar. kızlar bize kalacak XD
--spoiler--

genelde küfürde sınır tanımazlar. bir fikri savunmazlar. sadece nefretlerini dökerler.

i am kurdish grubundan alıntı:

--spoiler--
türk kızı sikimize doymaz. kendi erkekleri ibne olduğu için. git sor izmirde ankarada kızlara. hepsi delikanlı erkek der
--spoiler--

obzesif derecede ''türk kızı'' takıntısıda dikkat çeker.
(bkz: e teröristler)
delikanlılığı ancak interaktif sözlüklerde, facebook'ta, forum sitelerinde ya da msn iletilerinde yapanlardır.

bu köpeklerin dağdaki versiyonu da o kadar cesurdur ki, mayın döşerler gizli gizli toprağa, bir boz ayı gibi inlerde yaşarlar.

ve bu köpeklerin başı da o kadar cesurdur ki, yakalandığı ilk anda gör korkusundan tek celsede satmıştır bunları:
(bkz: benim anam da türktü)
doğuya hiç gitmemiş yazar düşüncesidir. nevruzlarda bayramlarda düğünlerde çalınan kürdistan şarkıları, atılan ak47 ve bixi mermileri, heryerin o malum 3 renge boyanması (bayraklar ile), konvoy yapıp sokaklara dökülen insanların ağızlarından çıkan kelimeler, arabaların ön kaputuna bağlı bayraklar, kızların başlarına bağlı pkk başörtüleri, bunların hepsi sanal zaten dimi.

edit: pkk lı falan değilim. şahsi tespitimdir.